17 Червня 2019
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

Дитяча кімната: освітлення за правилами


У дитячій кімнаті малюк росте і розвивається, тому кожна її складова має цьому сприяти. Правильне освітлення дитячої кімнати відіграє важливу роль у створенні необхідних умов для розвитку малюка.

Система освітлення складається з природного та штучного світла. Найкраще, щоб вікна дитячої кімнати виходили на південну або південно-східну сторону. Тоді дитина буде жити в природному світловому режимі: прокидатися разом із сонячними променями і засинати у сутінках. Якщо ж вікна спрямовані на захід, ранок малюка буде темним, а вечір, навпаки, наповнений світлом. У такому випадку можна скоригувати рівень освітлення дитячої.

Дитяча кімната: освітлення за правилами

Загальні правила

Незалежно від віку дитини існує ряд правил, яких варто дотримуватися, щоб правильно облаштувати систему освітлення у дитячій.

  • Загальне освітлення кімнати (його джерелом, як правило, є люстра на стелі) повинно бути яскравим, але без різких переходів від світла до тіні. М’яке розсіяне світло у просторі створить світильник з матовим плафоном. Від люстри зі скляними підвісами краще відмовитися – граючись, дитина може зачепити її і поранитися.
  • Чудове рішення для дитячої – точкове освітлення на стелі. Воно стане джерелом м’якого розсіяного світла. Але не варто захоплюватися спорудженням громіздких гіпсокартонних конструкцій для монтажу таких світильників. Чим простіша стеля в дитячій, тим краще. Достатньо невеликого гіпсокартонного короба по периметру кімнати.
  • Поки дитина не досягла підліткового віку, важливо пам’ятати про безпеку простору дитячої. Тому перевагу треба надавати абажурам з металу, пластику, паперу або текстилю.
  • Корисно встановити у дитячій диммери для освітлювальних приладів. З їх допомогою зручно регулювати інтенсивність світла в кімнаті залежно від індивідуальних потреб.

Порада від ТМ Śnieżka

У дитячій кімнаті, як ні в одній іншій, важливо створити максимально безпечну і комфортну атмосферу. Важливі навіть дрібниці. Наприклад, потрібно уникати великих блискучих поверхонь, що віддзеркалюють світло. Тому стіни і стеля мають бути матовими. Śnieżka PLATINIUM® KIDS – латексна фарба, що утворює на стінах однорідну матову поверхню і не викликає алергічних реакцій (підтверджено дослідженнями проведеними в Науково-дослідному Центрі  профілактичної  і клінічної токсикології у м. Львів). Оскільки діти – це творчі особистості і їхній креатив не один раз проявлятиметься на поверхнях стін у вигляді різних малюнків, тому дуже важливо, що пофарбоване покриття фарбою Śnieżka PLATINIUM® KIDS, можна без проблем мити. За результатами лабораторних досліджень, фарба має 2-й клас стійкості до вологого стирання.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...