13 Жовтня 2018
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

Ванна чи душова кабіна: хто виграє батл?

Що вибрати – традиційну ванну чи душову кабіну?


Облаштовуючи ванну кімнату, багато хто вагається, що вибрати – традиційну ванну чи душову кабіну, особливо ж, коли площа у санвузлах не надто велика. У кожному варіанті є свої переваги та недоліки. У цій статті Dekoratorium допоможе зважити всі “за” і “проти”.

Ванна чи душова кабіна: хто виграє батл?

Сучасні душові кабіни мають досить багато функцій – від звичайного душу до ефекту лазні. Якщо Ви зайнята людина і не маєте надто багато часу на водні процедури, то душ для Вас – найкращий варіант. Сучасний ринок пропонує душові кабіни з додатковими функціями: тропічний душ (спеціальна насадка-розпилювач створює імітацію літеплого дощу), контрастний душ (послідовно регулюються потоки холодної та гарячої води), ефект лазні (спеціальні пристрої коригують рівень вологості та температури в кабіні) та інші.

Важливо й те, що конструкція душової кабіни не займає багато місця, тож у ванній кімнаті цілком вистачить місця для пральної машини, кошика для білизни чи додаткової ванної фурнітури.

Ванна чи душова кабіна: хто виграє батл?

Попри усі переваги душової кабіни, традиційна ванна також не поступається своїми функціями. Сучасні ванни оснащені гідро- або аеромасажерами. Вони можуть бути найрізноманітнішими за конфігурацією та матеріалами, із яких їх виготовлено. До того ж, якщо Ви любите розслабитись після виснажливого робочого дня, аромаванна швидко відновить сили та покращить сон. На відміну від душової кабіни, у ванній можна полежати і розслабитись.

Ванна чи душова кабіна: хто виграє батл?

Однак традиційна ванна має один вагомий недолік – надмірна пара від води, що діє на значно більшу площу стін і стелі у ванній кімнаті, ніж у душовій кабіні. Відтак на поверхні стін і стелі дуже швидко з’являється пліснява. Тому вибираючи ванну чи душову кабіну, надзвичайно важливо подбати про свій комфорт і запобігти можливим незручностям.

Ванна чи душова кабіна: хто виграє батл?

Порада від нашого експерта:

Щоб надійно захистити стіни у ванній кімнаті, пофарбуйте їх вологостійкою напівматовою латексною фарбою Snieżka Platinium® Kitchen-Bath. Це спеціально розроблена фарба для приміщень із підвищеною вологістю, яка запобігає появі грибкових утворень і водночас має ефект “дихання” стін, а іони срібла захищають стіни від поширення згубних мікроорганізмів. Вміст силікону надає фарбі опірності до впливу вологи та стійкості до механічних впливів. Фарба Snieżka Platinium® Kitchen-Bath підходить для покриття стін і стель із цементних, цементно-вапняних, гіпсових, цегляних, гіпсокартонних плит і деревини. Наносити фарбу рекомендовано за допомогою пензля, валика чи розпилювача в 1-2 шари. Фарба Snieżka Platinium® Kitchen-Bath доступна у білому кольорі та готова до використання, але водночас її можна тонувати на кольорувальному обладнанні.

Фарба для кухні і ванної

Звичайно – ідеальний варіант, коли приміщення достатньо велике і Ви можете розмістити в ньому і ванну, і душову кабіну. Якщо ж Вам доводиться вибирати щось одне, найкраще покладатися на Ваш ритм життя й функціональність ванни чи душової кабіни.

Ванна чи душова кабіна: хто виграє батл?
Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...