10 Січня 2019
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

Ремонт у ванній кімнаті – мінімум зусиль!


Ремонт у ванній кімнаті

Ваша ванна кімната потребує ремонту? Однак часу й коштів не надто багато для кардинального оновлення? Як знайти компроміс, порадить Dekoratorium.

Внаслідок дії вологи ванна кімната частіше потребує бодай косметичного ремонту. Однак іноді просто хочеться якихось змін в інтер’єрі. Трохи фантазії та мінімум зусиль здатні створити атмосферу новизни у ванній.

Естетика ванної кімнати

Естетика й чистота

Перед тим, як розпочинати будь-які роботи з декорування, слід подбати про чистоту та естетику у ванній кімнаті. Якщо кахель у хорошому стані або Ви не плануєте його заміну, то варто просто освіжити шви між плиточкою. Найчастіше саме темні й забруднені від плісняви шви псують зовнішній вигляд плитки у ванній кімнаті. Сучасний ринок пропонує широкий спектр засобів для реставрації швів між кахлем. Тому ці заходи не займуть багато часу й зусиль.

Ремонт у ванній: шви між кахлями

Також важливо зробити косметичну побілку. Це надасть відчуття чистоти і свіжості у ванній. Ви можете вибрати класичний білий або спробувати змінити колір стін і стелі, який би вдало підкреслив загальний тон інтер’єру ванної кімнати.

Порада від нашого експерта:

Оскільки у ванній стіни і стеля найбільше потерпають від вологи, фарбу слід вибирати таку, яка максимально захистить їхню поверхню. Тому для ванної кімнати найкраще підійде вологостійка напівматова латексна фарба Snieżka Platinium® Kitchen-Bath. Це спеціально створена фарба для кухонь і ванних кімнат, що запобігає появі грибкових утворень, але зберігає ефект “дихання” стін, а іони срібла захищають стіни від розмноження згубних мікроорганізмів. Вміст силікону надає фарбі опірності до впливу вологи, а також стійкості до механічних пошкоджень. Snieżka Platinium® Kitchen-Bath передбачає використання мийних засобів. Ця фарба підходить для покриття стін і стель із цементних, цементно-вапняних, гіпсових, цегляних, гіпсокартонних плит і деревини. Наносити фарбу рекомендовано за допомогою пензля, валика чи розпилювача в 1-2 шари. Фарба Snieżka Platinium® Kitchen-Bath доступна у білому кольорі, а також передбачає тонування в 518 кольорів за системою “Snieżka Колор Систем”.

Фарба для кухні і ванної

Ремонт у ванній: аксесуари мають значення

Іще одним кроком для відчуття новизни у ванній є заміна аксесуарів: можна замінити змішувачі на більш сучасні, оновити меблі та шафки, додати декоративні прикраси та гарнітур із дзеркалом.

Аксесуари для ванної

Гра світла

Ви ніколи не помічали, як зміна потоку світла здатна відкоригувати простір? Вмонтовані над дзеркалом або по периметру ванної кімнати світильники цілком здатні змінити загальне враження та візуально збільшити простір, особливо, якщо поекспериментувати з кольоровими лампами, відтінок яких гармоніював би із загальним тоном інтер’єру ванної.

Освітлення у ванній кімнаті

Декоруємо кахель

Заміна кахлю – недешева й трудомістка справа. Проте сучасні матеріали й дизайнерські винаходи дозволяють оновити плиточку у ванній без зайвих клопотів. Наприклад, можна використати спеціальні наклейки для кахлю, які не тільки приховають пошкодження і тріщини на плиточці, але й створять декоративний візерунок. Асортимент таких наклейок досить великий: вінілові, силіконові, гумові тощо. Завдяки сучасним технологіям ці матеріали витривалі в умовах зміни температури та дії вологи, вони не втрачають кольору та безпечні для здоров’я. Тож Ви можете додати морських ноток у ванній або перетворити її на тропічний сад – це справа Вашої фантазії та вподобань.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...