1 Квітня 2020
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ЕКСТЕР'ЄР

Оновлюємо дерев’яні ящики для квітів на балкон

Related Posts:Оновлюємо колористику фасадуХудожні рамки для фотографій, змайстровані власноручПора для оновлення металевих ворітОблаштування куточка для реклаксу


Оновлюємо дерев’яні ящики для квітів на балкон

На щастя, ця практика потроху відходить у минуле: вже не часто побачиш на балконі всілякий непотріб на кшталт старих лиж, та й курці, віддаючись своїй пагубній пристрасті, стараються робити це з максимальним комфортом, а дизайнери взагалі пропонують перетворити балкон на такий собі міні-сад навіть із штучною водоймою. Та все-таки найпоширенішим в українських реаліях є висаджування квітів у дерев’яних ящиках: так і балкон гарно виглядає, і в помешканні з’являється ще один затишний куточок, який не вимагає значних фінансових витрат та догляду.

Проте з часом дерев’яні ящики втрачають свій вигляд і потребують оновлення. І раніше чи пізніше кожна господиня зіштовхується із дилемою: як зробити так, щоб вони знову милували око? Найпростіший спосіб – пофарбувати!

Оновлюємо дерев’яні ящики для квітів на балкон

Для цього використаємо ОЛІЙНО-ФТАЛЕВУ ЕМАЛЬ ŚNIEŻKA SUPERMAL®. Вона стійка до механічних та атмосферних факторів, доступна у 32 кольорах, як глянцевих, так і матових, що дає змогу втілити будь-яке ваше дизайнерське рішення. Окрім того, до переваг фарби ŚNIEŻKA SUPERMAL слід зарахувати відмінний розхід (до 16 м²/л при одношаровому нанесенні залежно від основи) та чудову покривну здатність. Завдяки легкому нанесенню ви переконаєтеся, що фарбування із ŚNIEŻKA SUPERMAL® – це просто!

Звичайно, щоб не ускладнювати собі життя, можна пофарбувати ящики в один колір. Але якщо балкон теж пофарбований одним кольором (і як часто це буває, білим), то цікавим і неординарним рішенням буде розфарбувати наші ящики кількома кольорами, тим паче, що ОЛІЙНО-ФТАЛЕВА ЕМАЛЬ ŚNIEŻKA SUPERMAL® дає таку можливість. Тож додамо барв у наше життя – і перетворимо балкон в окрасу оселі.

Добираючи кольори, варто враховувати як принципи гармонійного поєднання кольорів, так і те, що саме ростиме у ящику – якщо це яскрава квітка, то підбираємо кольори так, щоб вони вигідно її відтіняли.

Тепер переходимо безпосередньо до процесу. Беремо наші старі ящики і уважно вивчаємо, у якому вони стані. Якщо раніше вони були нічим не покриті, то потрібне мінімальне очищення і можна приступати до фарбування. Якщо ж ящик вже фарбували олійними фарбами і старе покриття у гарному стані, то достатньо відшліфувати його поверхню дрібнозернистим шліфувальним папером вздовж волокон деревини і очистити її від пилу. І нарешті третій варіант: старе покриття знищене, погано прилягає до онови – видаляємо його, очищуємо поверхню від бруду й інших забруднень, а засмолені й жирні місця промиваємо очищеним бензином. За потреби нерівності поверхні ящиків шпаклюємо, а відкриті основи заґрунтовуємо.

Оновлюємо дерев’яні ящики для квітів на балкон

Саму емаль ŚNIEŻKA SUPERMAL® перед початком нанесення ретельно перемішуємо. Якщо потрібно, її можна розбавити до робочої в’язкості розчинником для олійно-фталевих виробів.  Беремо плаский пензлик із м’якою щетиною і наносимо ОЛІЙНО-ФТАЛЕВУ ЕМАЛЬ ŚNIEŻKA SUPERMAL® обраного кольору на підготовлену поверхню, рівномірно розподіляючи фарбу. Для чіткого розмежування ділянок різних кольорів клеїмо на деревину у місці переходу одного кольору в інший малярну стрічку. Спочатку наносимо один колір, «заходячи» на стрічку, даємо фарбі висохнути. Відтак обережно відриваємо стрічку й клеїмо іншу по чіткому контору першого кольору. Наносимо другий колір й відриваємо стрічку. Такий метод дасть змогу отримати чисті й чіткі межі кольорів.

Пам’ятаємо, якщо температура повітря – низька, а вологість повітря – висока, то час висихання емалі збільшується, тому займатися фарбуванням ящиків варто за температури вищої від +10°C, і відносної вологості повітря меншої від 80%.

Для кращого декоративного ефекту краще нанести два шари фарби, тому наступний шар ОЛІЙНО-ФТАЛЕВОЇ ЕМАЛІ ŚNIEŻKA SUPERMAL® наносимо приблизно через 24 години після першого, даємо покриттю висохнути і можемо висаджувати вазони.

Оновлюємо дерев’яні ящики для квітів на балкон
Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...