26 Вересня 2018
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

Найвищий акорд інтер’єру, або як зробити стелю особливою

Як зробити стелю особливою?


Завершальний акцент досить часто відіграє вирішальну роль – він або надасть композиції унікальності, або зіпсує найкращі творчі спроби та експерименти. Плануючи ремонт у домі, ми не завжди замислюємося, як поставити крапку, яким має бути цей останній акорд у дизайнерській композиції. Тому варто звернути особливу увагу на стелю. Як втілити найсміливіший задум і не зіпсувати естетику дизайну, порадить Dekoratorium.

Найвищий акорд інтер’єру, або як зробити стелю особливою

Класика жанру

Найпоширенішим рішенням для декору стелі є звичайний білий колір. Глянцеве чи матове покриття – вибирати Вам. Білий колір завжди актуальний. До того ж, Ви можете сміливо проектувати навісні стелі, декорувати їх додатковими конструкціями, джерелами освітлення, вмонтованими прихованими світильниками тощо. Білосніжна стеля не привертатиме зайвої уваги, але м’яко відображатиме загальний інтер’єр приміщення. Білий колір надзвичайно актуальний і в тому випадку, якщо в оселі низькі стіни, адже світлий тон стелі не обтяжуватиме інтер’єр і візуально збільшуватиме простір.

Порада від нашого експерта:   

Для покриття стелі радимо зупинити свій вибір на спеціально створеній сніжно-білій матовій акриловій фарбі Śnieżka PLATINIUM® CEILING. Ця фарба найкраще підходить для стелі, адже не залишає смуг, має відмінну покрівельну здатність та забезпечує “дихання” поверхні.

Śnieżka PLATINIUM® CEILING призначена для декоративно-захисного фарбування стель із цементних, цементно-вапняних, цегляних, гіпсових, гіпсокартонних, дерев’яних і деревопохідних матеріалів усередині приміщень. Наносити фарбу слід в 1–2 шари за допомогою пензля, валика або розпилювача (фарба не розбризкується).

Śnieżka PLATINIUM® CEILING

Рельєф, об’єм, малюнок…

Іноді хочеться відійти від традиційності та поекспериментувати з фактурою покриття. Спробуйте створити декор, використовуючи спеціальну штукатурку – структурну або фактурну. Це готова для роботи маса білого кольору, яку можна тонувати та надавати їй потрібного об’ємного вигляду. Масу наносять на поверхню стелі рівним шаром, а тоді надають їй потрібного рельєфу за допомогою шпателів, валиків, гребінців тощо. Однак така техніка вимагає вправності та впевненості рухів. Тож Вам може знадобитись допомога спеціаліста.

Найвищий акорд інтер’єру, або як зробити стелю особливою

Проте є гарна альтернатива – готові елементи з гіпсу, пінопласту чи поліуретану. Все залежить від Вашої фантазії та творчого задуму. Стелю можна оздобити плінтусом (багетами для стель) або наклеїти фрагменти ліпнини по кутах, навколо люстри чи світильників. Імітація ліпнини має дуже вишуканий вигляд незалежно від висоти та кольору стін. Але слід подбати, щоб поверхня стелі була бездоганно рівною, а фрагменти з’єднання плінтусів повинні щільно приставати, аби не було неестетичних шпарин. Недоліки на стику багет можна усунути за допомогою шпаклівки.

Також для оздоби пропонуємо використати шпалери або фотошпалери зі зображенням небесної гладі або зоряної павутини нічного неба. Шпалери не тільки створять цікаву естетику, але й приховають недоліки та нерівності поверхні.

Втілюючи сміливі рішення в оздобі стелі, варто також пам’ятати, що елементи декору повинні створювати цілісність з інтер’єром усього приміщення, творити з ним єдину композицію – тоді найвищий акорд буде гармонійним.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...