17 Січня 2019
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

Міні-пральня у помешканні!

Хоч і маленька, але своя. Корисні поради про пральню вдома.


Пральня у квартирі

Прання білизни – невід’ємна частина побуту для кожної людини. Зараз є різноманітносття сучасних пральних машинок. Процес прання є під силу навіть дитині і займає весь мінімум часу. Багато хто організовує і створює міні-пральні у себе вдома.

Пральня в кухні

Чудово підійде для облаштування пральної гардеробна кімната. Якщо дозволяє площа, то можна ще поставити прасувальну дошку і розмістити модульну систему.

Окреме приміщення для пральні

За наявності окремої кімнати з’являється можливість зосередити всі необхідні речі і предмети в одному місці. Це набагато підвищить ефективність процесу прання. І весь етап від сортування брудної до прасування і укладання чистої білизни буде проходити в одному відведеному для цього місці.

Компактне місця для пральні

Якщо є додаткова площа, з’являється місце, де можна розмістити окремі полички, призначені для зберігання різних мийних засобів, порошків, кондиціонерів і вішаків для випрасуваних речей.

Розташування пральні у кухні

Якщо у вас немає відповідних вільних приміщень, то ви можете організувати зону пральні на кухні. Тим більше на ринку побутових електротоварів вам запропонують величезний вибір вбудованої техніки, пральних і сушильних машин різної модифікації і конфігурації.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...