8 Лютого 2016
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

Як використати пусту стіну в кухні?

Ваша кухня виглядає просто чудово, але як використати путу стіну, що якось не вписується в загальний інтер’єр?


МАЛЕНЬКА БІБЛІОТЕКА

Кухня ідеально підійде для зберігання вашої колекції кулінарних книг. Розмір більшості книг за шириною не перевищує 25 сантиметрів, тому полиці можна робити зовсім неглибокими. Сміливо займайте всю вільну поверхню кухонної стіни, комбінуйте відкриті і закриті полиці, вітрини зі склом і шафи з дверцятами – це додасть конструкції легкості і динамічності.

Як використати пусту стіну в кухні?

ВІДКРИТІ ПОЛИЦІ ДЛЯ АКСЕСУАРІВ

Такі полиці виглядають набагато легше, ніж настінні підвісні шафки з дверцями. Завдяки цьому вузький простір не буде загромадженим . Ви самі вибираєте форму полиць і чим їх заповнити: рівні ряди посуду або сувенірних тарілочок, сервіз бабусі, банки з приправами, дерев’яний посуд…

Як використати пусту стіну в кухні?

СВІЖІ ТРАВИ

Завжди свіжий базилік, кріп, та й будь-які види зелені для смачних і оригінальних страв – мрія кожної господині, здавалося б, нездійсненна в міській квартирі навіть влітку. Але, можливо саме тут, на такій стіні знайдеться достатньо місця для вертикального саду. Залежно від вибору рослин в контейнерах, ви можете використовувати стіну і як домашній город, і як декоративне місце.

Як використати пусту стіну в кухні?
Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...