8 Липня 2019
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ

Ховаємо зайві деталі


Ви – мінімаліст та не любите, коли щось руйнує картинку вашого домашнього мікросвіту. Під плазмовим телевізором стирчить розетка, кутик холодильника зловісно визирає з-за стіни, робочу зону кімнати видає набридливий провід, а батарея вкотре нагадує про те, що опалення геть не по сезону. Всі ці нюанси легко нейтралізувати, додавши трішки творчості.

Набридливий провід, який тягнеться від комп’ютера до розетки можна зробити оригінальною частиною інтер’єру, оздобивши його кольоровою клейкою стрічкою під тон покриття підлоги чи стіни. Провід, який звисає із робочого столу, прикріпіть клейкими гачками вздовж ніжки чи задньої стінки. Батарею дизайнери рекомендують пофарбувати у тон стіни, таким чином вона стане цікавим елементом декору помешкання.

Розетку можна сховати під спеціальною насадкою, чи додати їй грайливості, придбавши оригінальне ліплення-стікер у формі улюбленої тварини, рослини чи казкового персонажа. Якщо гніздо розетки розташоване внизу, сховайте його за дверцятами до мишачої нірки. Так ви убезпечите розетку від малечі та додасте грайливості в інтер’єр помешкання.

Зарядні пристрої численних гаджетів вмонтовують у висувній полиці робочого столу, там же можна сховати до них розетки та самі гаджети. Так ви завжди знатимете, де шукати планшет чи телефон, який постійно губиться.

Для “рогатого” роутерера  теж придумали багато способів маскування.

Наприклад, оздоблення кольоровим хендмейд-чохлом або розміщення його у обкладинці від старої книги, аркуші якої давно погубилися. Саму книжну обгортку вже із роутером у ній, можна розташувати на комоді, одній із відкритих полиць, поклавши під неї бабусину серветку. Книголюбителі будуть у захваті від такого рішення. А ще це символ зв’язку між поколіннями. Ніжності додасть невелика ваза із ніжними квітами поруч. Краще, щоб вони були живими.

Щоб пульти до різних побутових приладів не муляли очі і не губились, в пригоді стануть чохли-вішаки зі старого одягу. Елемент ретро у вашій оселі готовий!

Домофон ховається у хатку-шпаківню або ж стіна декорується картинками-мотиваторами із гарними побажаннями домочадцям. Виходячи із дому, ви програмуватимете себе на гарний настрій.

Полиці комп’ютерного столу, заставлені різними нагальними предметами можна сховати за навісним чохлом, колір якого можна міняти залежно від сезону.

Цікавий лайфхак дизайнери пропонують тим, у кого плазмовий телевізор висить вище рівня очей, а шнур звисає донизу. Його можна задекорувати, додавши на стіні ліплення-абстракцію чи розтягнувши гірлянди.

Для приладів, кольорова гама котрих кардинально відрізняється від основної в інтер’єрі, можна змайструвати комод із висувними ящиками.

Головне – дозволити своїй фантазії діяти!

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...