27 Лютого 2019
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

Дитяча кімната: корисні поради з ремонту

Турботливим батькам до уваги!


Дитяча кімната і ремонт – поєднання, що потребує особливої уваги з боку батьків. Інтер’єр дитячої вимагає особливого підходу до підбору матеріалів і дизайну. Щоб усе тримати під контролем, візьміть на замітку наші корисні поради щодо ремонту у дитячій кімнаті.

Ремонт. Дизайн. Оздоблення

Для інтер’єру дитячої дуже важливо, щоб всі будівельні, оздоблювальні та декоративні матеріали були максимально безпечними для організму. Вони не повинні містити шкідливих хімічних сполук. Вибираючи матеріали, обов’язково перевіряйте сертифікати якості і наявність екомаркування.

Як обрати матеріали для ремонту дитячої

Оформлення стін

У дитячій кімнаті важливо підтримувати правильний рівень вологості і температуру. Для цього стіни повинні «дихати» і забезпечувати якісний обмін повітря. Тому стіни краще фарбувати стійкою до миття фарбою на водній основі.

Ремонт у дитячій

Фарбування стін різними кольорами: порада від Śnieżka

Śnieżka PLATINIUM® KIDS – екологічна фарба, яка не викликає алергічних реакцій організму, не містить високотоксичних речовин та має обмежений вміст летких органічних сполук (менше 1 г/л). Це підтверджують дослідження Науково-дослідного центру профілактичної  і клінічної токсикології у Львові. Фарба створює здоровий мікроклімат у дитячій кімнаті. Фарбоване покриття є стійким до миття. Крім цього, прдукт легко кольорується у різноманітні відтінки за системою ŚNIEŻKA COLOUR SYSTEM.

Дитяча кімната: корисні поради з ремонту

Дизайн стелі

У дизайні стелі краще уникати багаторівневих конструкцій з гіпсокартону, особливо в кімнаті новонародженого або дошкільника. Найкраще пофарбувати стелю водоемульсійною фарбою білого кольору.

Щоб нейтральні за кольором матеріали не робили дизайн дитячої невиразним, можна на стелі намалювати хмари або будь-який інший візерунок, наприклад за допомогою трафарету. Коли дитина підросте, ці малюнки можна просто зафарбувати.

Підлога: ковролін чи лінолеум?   

Підлога – одна з найбільш задіяних у дитячій кімнаті поверхонь. На підлозі діти граються і відпочивають, тому важливо, щоб на ній було приємно і тепло перебувати. Також не менш важливо, щоб покриття для підлоги можна було легко прибирати. Під ці параметри підходять якісний лінолеум і паркетна дошка. Їх потрібно покрити м’яким килимом.

Підлога у дитячій кімнаті

Ковролін ідеально підходить для дитячої за фактурою, проте він потребує регулярного прибирання, бо швидко накопичує пил. При виборі ковроліну надавайте перевагу варіантам з невисоким ворсом.

Ремонт за всіма правилами

В інтер’єрі дитячої кімнаті потрібно передбачити безліч інших ремонтних нюансів, які зроблять перебування дитини в кімнаті комфортним і безпечним.

Правила ремонту
  • Якщо ремонт передбачає заміну вікна, найкраще – варіант з запірним механізмом.
  • Електропроводка повинна бути тільки прихованою.
  • Дроти від світильників або техніки потрібно сховати, щоб вони не заважали вільному руху кімнатою. Це можна зробити за допомогою спеціальних коробів або ж прокласти за плінтусом, меблями, під ковроліном.
  • Розетки краще підбирати із вбудованим захистом від дітей. Вони мають спеціальну заглушку, що захищає від проникнення ззовні.
  • Варто передбачити електропровід для підключення кондиціонера, навіть якщо зараз ви не плануєте його встановлювати.
  • На радіатор опалення можна встановити захисний екран із заокругленими краями. Він не тільки захистить дитину від можливих пошкоджень, а й стане оригінальним декором інтер’єру.
Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...