7 Лютого 2019
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

Декор стін своїми руками: працюємо з трафаретами

Відчути себе художником – просто!


Декор стін своїми руками – справа творча і технічна водночас. Відчути себе справжнім художником допоможуть трафарети. Як користуватися ними, багатьом знайомо з дитинства. Техніка їх застосування хоч і проста, але потребує певних знань.  Про всі деталі читайте у нашій статті.

Трафарети: який шаблон вибрати

Трафарети квітів чи метеликів? Малюнок повинен гармоніювати зі стилістикою інтер’єру. Крім того, в одній кімнаті краще не використовувати більше двох видів трафаретів, а в ідеалі і зовсім обійтися одним шаблоном.

Якщо на малюнку багато дрібних ажурних деталей, є ризик, що їх буде складно «промальовувати» або в результаті  вони виглядатимусь як пляма. Великі виразні зображення – безпрограшний варіант.

 

Декор стін своїми руками: працюємо з трафаретами

Малюнки на стінах своїми руками: художні можливості

Малюнок на стінах з допомогою трафарету можна зробити однотонним або ж проявити фантазію і додати до зображення кольорів. Простий приклад : на трафареті квітів листя зробити зеленим, а квітку – червоною або жовтою.

Ще один спосіб використовувати фарбу одного кольору, але прикрасити малюнок за принципом градієнта. Безумовно, така гра з кольором вимагає більше  часу, уваги і акуратності. Але хто сказав, що бути художником легко?!

Ідея для декору. Крім фарби, для трафаретного розпису задіяти декоративну штукатурку. Тоді зображення буде виділятися не тільки кольором, але і фактурою.

Техніка нанесення трафарету

  1. Визначтеся, де саме буде розміщений трафаретний розпис. За допомогою трафарету можна створити малюнок над узголів’ям ліжка або біля торшера в зоні для читання, навколо дзеркала в передпокої. Пам’ятайте: трафаретний візерунок краще наносити на пофарбовані стіни, у жодному разі не на рельєфні шпалери.
  1. Перевірте, чи є у вас все необхідне для роботи: пензель, валик або губка, фарба, малярна стрічка, захисна плівка, рулетка.
  2. Малюнок слід розташовувати рівно, особливо якщо це повторюваний узор. Для цього потрібно за допомогою рулетки, а якщо необхідно і водного рівня, відміряти відстань для розташування трафарету. Потім його потрібно закріпити на стіні за допомогою малярної стрічки.
  1. При нанесенні фарби стежте, щоб на пензлі (губці, валику) її було не в надлишку. Інакше залишки можуть забруднити стіну. Найкраще попередньо нижню частину стіни заклеїти захисною плівкою.

Лайфхак від ŚNIEŻKA

Щоб зображення було чітким і виразним, потрібно нанести на трафарет кілька шарів фарби. Для трафаретного розпису  чудово підійде латексна фарба з лінійки ŚNIEŻKA NATURE. Вона проста у нанесенні і створить на поверхі яскравий малюнок, стійкий до вигорання.

 

Декор стін своїми руками: працюємо з трафаретами

Готові розфарбувати стіни? Вперед за фарбою і трафаретами!

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...