28 Вересня 2018
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

До зими – готові! А Ви?

Як підготуватись до опалювального сезону та зберегти тепло в оселі, знає Dekoratorium.


Незабаром показники температури за вікном значно знизяться, а наші домівки огорнуть вітри й морози. Хтось запасається теплими речами, хтось ущільнює вікна, а нам час подбати про те, що надійно зігріє в холодну пору – система опалення. Як підготуватись до опалювального сезону та зберегти тепло в оселі, знає Dekoratorium.

До зими – готові! А Ви?

Підготовку до опалювального сезону варто почати заздалегідь, аби не довелось потерпати від холоду через вимушені ремонтні роботи. Тому слід оглянути та визначити стан ваших батарей чи радіаторів і виявити можливі пошкодження та фрагменти, що піддались корозії. Тріщини, іржа та полущена фарба не додадуть ані міцності батареям, ані естетики. Перш за все потрібно ретельно підготувати робочу поверхню: усунути лущення та пошкодження іржею, очистити батарею від бруду та пилу,  поверхню помити водою з мийними засобами і висушити. Очищення від іржі та старої фарби можна забезпечити механічним способом (за допомогою металевої щітки й абразивного паперу).

До зими – готові! А Ви?

Коли поверхня пройшла всі стадії очищення, можна приступати до фарбування. Однак дуже важливо ретельно підібрати правильну фарбу, що має високу термостійкість, адгезію та екологічність. Адже через нагрівання шкідливі елементи неякісної фарби лише посилюватимуть свій вплив на Ваше здоров’я. Тому дуже уважно читайте етикетку та рекомендації щодо фарбування, які вказані на упаковці.

Порада від нашого експерта з фарбування:

Для батарей та радіаторів варто обирати надійну фарбу, яка витримає випробовування високою температурою. Пропонуємо скористатися спеціальною модифікованою акриловою емаллю Śnieżka для Радіаторів. Ця фарба забезпечує стійкість покриття до підвищених температур (витримує нагрівання до +80°C), а пофарбована поверхня не жовтіє. До того ж,  Śnieżka для Радіаторів має екологічний сертифікат. Також може застосовуватись для покриття бетонної поверхні, деревини, деревопохідних матеріалів, сталевих і чавунних елементів усередині приміщень. Акрилова емаль Śnieżka для Радіаторів доступна у білому кольорі з ефектом глянцу. Фарба наноситься у 2 шари за допомогою пензля, валика або розпилювача.

До зими – готові! А Ви?

Декорування

Коли всі відновлювальні роботи із батареями завершено, можна дати волю фантазії та поекспериментувати з оздобленням. Якщо у Вашому щасливому домі живе непосидючий малюк, то цілком імовірно, що батарею доведеться сховати. Це захистить дитину від травмування, а також додасть естетики Вашій оселі. До того ж, батарея буде менше піддаватись впливу можливих механічних пошкоджень, плям і пилу. Варіанти таких прикрас – найрізноманітніші. Дуже часто надають перевагу декоративним сіткам, які можуть бути виготовлені з різних матеріалів, що стійкі до тепла. Накладну сітку на батарею можна колорувати в загальний тон інтер’єру, зробити яскравий акцент або залишити у білому класичному варіанті. Гарний вигляд має декоративна сітка з дерев’яних елементів, яка не тільки гармонійно впишеться в екостиль, але й не відбиратиме тепло самої батареї.

До зими – готові! А Ви?

Батареї та радіатори у Вашій оселі можуть стати окремим елементом меблевого ансамблю. Наприклад, невеличка функціональна поличка над батареєю може послужити підставкою для квітів, які люблять тепле повітря, або ж інших декоративних дрібничок. Батарею можна також замаскувати під меблевий модуль у вигляді тумбочки. Проте які оздоби Ви б не вибрали, важливо, аби зберігалось тепло у домі. Тоді ніяка погода не зіпсує гарного настрою.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...