20 Червня 2017
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

Тренди 2017

Частина 1


АКВАРЕЛЬ

Натуральні матеріали і ніжні пастельні тони створюють гармонійний інтер’єр із сучасним характером, в якому ми почуваємося легко і комфортно.

 

Тренди 2017

Білі стіни перетворюються в ніжні кольорові, з невеликими домішками сірого, в основному прохолодні відтінки – сині, зелені, пурпурові і ніжно-сірі. Модними 2017 року будуть різноманітні відтінки рожевого — від прохолодних до теплих відтінків шкіри. Рожевий колір тепер актуальний не тільки для дитячої кімнати.

Поверхні стін нагадують акварельні малюнки. Ефект омбре використовуємо не лише на стінах, але й на подушках і килимах. Головне — це створити враження розмитості і плавного переходу від одного кольору до іншого. Важливим елементом цього тренду вважають також різні типи текстур – гладкі, природні або геометричні форми, які нагадують орігамі.

Колір

Поєднуємо різні відтінки синього з сірим і білим, завдяки цьому підкреслюємо архітектурні деталі і збільшуємо простір. Рожевий поєднуємо з сірими, білими і чорними барвами. Така палітра стане

Тренди 2017

чудовим фоном для чорно-білих постерів і фотографій, а також меблів в стилі ретро.
Зверніть увагу на дуже модний чорний. 2017 року дуже популярний матовий чорний колір. Його можна використовувати на металевих каркасах меблів і світильниках в індустріальному стилі.

МІСЬКИЙ САД

Зелений є одним з наймодніших кольорів 2017 року, а його сміливі відтінки чудово виглядатимуть у будь-якому інтер’єрі.

Вирощування різних рослин вдома стає дедалі популярнішим. Екологічне мислення стало частиною нашого життя. Ми шукаємо органічні продукти, звертаємо увагу на склад їжі, розділяємо сміття. Ця тенденція також впливає на колірні тренди. Чи існує колір, який впливає заспокійливо на нашу психіку так сильно, як зелений? 2017 року домінують холодні і приглушені зелені. Ніжні відтінки м’яти, будемо поєднувати з темнішими тонами: смарагдовими, хакі або оливковими, лаймовими або насиченою зеленню лісів.

Деталі

В інтер’єр повертаються натуральні матеріали, наприклад, пробки, ротанг і плетені кошики. 2017 року особливо модні форми, схожі до пташиних гнізд.
Ключовим матеріалом є деревина у теплих відтінках меду.

Тренди 2017

Зелений може бути використаний всередині у вигляді декоративних подушок на дивані, на підвісних світильниках, склі або кераміці, й ін.
До наших осель повертаються рослини у горщиках. Вони створюють райський куточок. Рослини формують внутрішні зелені стіни, що нагадують сади або справжні джунглі.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...