18 Липня 2017
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

Тренди 2017

Частина ІІ


СУТІНКИ КОЛЬОРУ

В часи технологічного прогресу і одноразових речей з’являється туга за днями, в яких предмети передавалися з покоління в покоління.

Шанобливе ставлення до історії, об’єкти, в яких відображені сліди минулого, наприклад, меблі з деревини, все частіше повертаються в наші помешкання.

Стильні меблі, знайдені на блошиних ринках і старанно відновлені, набувають нового характеру, зокрема у кольорах червоного вина, темного граната, аметиста або блискучого дорогоцінного смарагду. Особливо відтінки дорогоцінних каменів притягують і зачаровують. У цьому сезоні будуть актуальними також графітово-сірий колір і навіть чорний, який так охоче використовують дизайнери в закритому приміщенні.

До речі, нині є модним поєднання різних металів, наприклад, золота і бронзи. Кількість золота в інтер’єрі залежить від смаку власника. Однак, якщо ми хочемо отримати враження сучасної елегантності, радимо обмежуватися до кількох деталей.

Тренди 2017

Колір
В інтер’єрі слід поєднувати темні відтінки, залишаючи світлими лише стелі і настінні фрагменти – наприклад, плінтуси і каміни. Шанувальники нестандарних і сміливих рішень зможуть застосувати темний колір на стелях. Тож у такому випадку рекомендуємо, щоб підлога залишалася світлою.

Деталі
Надзвичайно важливим елементом в інтер’єрі цього тренду є предмети мистецтва. Вони не обов’язково відносяться до музейних репродукцій. На фоні темних стін чудово виглядатимуть великі колекції статуеток, декоративного фарфору або оригінальної графіки.

ТЕХНІКОЛОР

Це стиль, який не боїться яскравих кольорів, вони можуть бути розміщені по усій квартирі, її окремих елементах або на меблях. Це сучасна варіація стилю поп-арт, який черпає натхнення з класики шістдесятих років двадцятого століття.

 

Тренди 2017

Колір
Важливі кольори цього тренду, в основному, – чорно-білий, червоний, жовтий, блакитний, а також відтінки пастельного рожевого. Особливо модне поєднання контрастів синьо-жовтого і синьо-червоного. Основні кольори тренду мають сильний психологічний вплив. Коли ми вводимо всі три: жовтий, червоний і синій, їх дія має бути збалансована відповідними пропорціями, щоб зберегти гармонію в інтер’єрі.

Деталі
Техніколор використовує меблі простих геометричних форм. Геометричні візерунки з’являються тут не тільки на стінах. Ми також можемо прикрасити свої меблі, перетворюючи звичайний стілець в об’єкт дизайну. Хорошим джерелом натхнення стануть спрощені зображення з коміксів, дорожніх знаків і промислових табло, використані як аксесуари. Кола і крапки є важливим елементом в інтер’єрі цього тренду. Ми наносимо їх безпосередньо на стіни.

Тренди 2017

СУТЬ РЕЧЕЙ

Туга за тим, що особливе і унікальне, тріумфально повертається до нашого інтер’єру у вигляді меблів і аксесуарів, виготовлених у невеликих кількостях у справжніх мануфактурах.

Колір

Головне в цьому тренді – це тепла палітра, яка асоціюється з кольором землі: золотий і червоний, охра, теракота, жовтий і чорний. Ці відтінки прекрасно поєднуються з різними
породами дерев, червоною цеглою і натуральним каменем. Теплі тони стін у поєднанні з деревом подарують інтер’єру затишний характер. 2017 рік повертає нас у сімдесяті роки двадцятого століття.

Тренди 2017

Деталі
Основним є вовняна тканина. Популярними стають вовняні килимки і настінні прикраси. Використовуємо етнічні орнаменти у вигляді простих геометричних форм, які відносяться до фольклору Африки і Південної Америки.
2017 року в сучасному інтер’єрі переважатиме деревина: покриття стін вагонкою, стелі з дерев’яними балками.
Відтепер предмети, виготовлені з ротангу, лози та бамбука, чудово виглядатимуть не тільки в саду, але й у сучасній квартирі.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...