21 Березня 2014
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

Правда чи міф?

Чому в Індії кольором кохання вважається зелений? Які кольори впливають на покупців? Чи фіолетовий колір підходить для дітей? Як діє хромотерапія?


КОЛЬОРИ ВПЛИВАЮТЬ НА ПОКУПЦІВ?
ФАКТ

Маркетологи використовують різні методи, щоб привернути увагу клієнтів до продукту. Одним з методів впливу може бути вибір кольору як для конкретної групи споживачів, так і для категорії продуктів. Дані, отримані на основі вивчення поведінки покупців інтернет-магазинів в США, показують, що синій колір вселяє довіру та почуття безпеки, тому його використовують у рекламі банків, помаранчевий колір стимулює активність, наприклад, купівлю або продаж. На людей, які спонтанно купують товари, зазвичай краще впливає чорний, синій і темно-оранжевий кольори, а на консерваторів — блакитний і блідо-рожевий.

СИМВОЛІКА КОЛЬОРІВ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД КУЛЬТУРИ?
ФАКТ

Культурні традиції впливають на багато аспектів нашого світосприйняття, в тому числі — кольорів. Відомо, що в Китаї кольором жалоби вважається не чорний, а білий. Натомість певною несподіванкою для багатьох може бути факт, що індуси, індіанці та жителі Південної Америки кольором кохання вважають не червоний, а зелений, жовтий і синій, хоча асоціації з такими поняттями як злий (чорний) і гарячий (червоний) у представників всіх культур майже однакові.

Правда чи міф?

ХРОМОТЕРАПІЯ – ЦЕ ЕФЕКТИВНИЙ МЕТОД?
ФАКТ

Кольоротерапія або хромотерапія — це один із методів альтернативної медицини і має безліч застосувань. Використовуючи новітні технології, можна ввести кольори в людський організм та повернути життєві сили, і відновити психічну рівновагу. Вплив кольорів спричиняє реакції організму, які полегшують перебіг хвороб.

За допомогою кольорів ми можемо вплинути на конкретний психічний чи фізичний стан.Нині багато терапевтів у практиці застосовують кольоротерапію, використовуючи образотворче мистецтво, конкретні малюнки і зображення й медитації.

ФІОЛЕТОВИЙ КОЛІР НЕ ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ДІТЕЙ
МІФ

Фіолетовий на рівні з чорним, коричневим та темно-синім належить до темних кольорів. На думку більшості, його можна використати в інтер’єрі кав’ярні, клубу або спальні. Цей колір також асоціюється з ексцентризмом, багатством, розкішшю та вишуканістю, тому не підходить для дитячих кімнат… Проте, на думку авторів теорії кольору, фіолетовий — це ідеальний колір для дітей, він стимулює їх уяву і творчі здібності! Це підтверджують історичні факти: фіолетове світло для медитацій використовував Леонардо да Вінчі, а Ріхард Вагнер — для написання своїх опер. Вони вважали цей колір джерелом натхнення.

Правда чи міф?
Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...