23 Квітня 2019
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

Пасхальне сервірування: здивуйте рідних

Колекція яскравих ідей до свята!


Великдень збирає за столом всю родину. Здивуйте рідних не лише смачними стравами, а й їх гарною подачею. Традиційні крашанки і пасха виглядатимуть ще смачніше завдяки кільком прийомам сервірування. Прикрашаємо стіл за порадами видання Dekoratorium.

Букет живих квітів. Започаткуйте нову пасхальну традицію – завжди мати на столі букет зі свіжих квітів. Весняні композиції створять натхненний настрій у кімнаті і наповнять дім свіжістю й енергією оновлення.

Серветки. Звичайним паперовим, а ще краще текстильним серветкам можна надати різноманітних форм на тему Пасхи. Наприклад, перетворити їх на кролика чи квітку. Залучіть до роботи дітей – підготовка до свята сподобається і запам’ятається усім надовго.

Декоративні композиції. На їхнє створення потрібен час і трохи зусиль, проте результат того вартий. Тим паче, це нагода проявити свої декораторські здібності. Для композицій можна використати природні матеріали – кору дерева, гілочки з бруньок, весняний мох тощо. Стильно виглядатимуть на столі чи підвіконні великодні гніздечка та вази зі свічками в яєчній шкаралупі. Найпростіший варіант – створити композиції з керамічними фігурками кроликів, курчат, декоративних яєць.

Смачно і затишного Великодня!  

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...