15 Жовтня 2019
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ФАСАДИ

Оновлюємо колористику фасаду


Сьогодні, мабуть, ніхто не заперечуватиме, що зовнішній вигляд будь-якої будівлі та її оздоблення – те, на що кожна людина звертає увагу в першу чергу. Так, позитивне враження справляють доглянуті, яскраві, гарно пофарбовані фасади. Облуплені ж, вицвілі від ультрафіолету та потьмянілі від атмосферних опадів, навпаки, викликають неприємні емоції.

Оновлюємо колористику фасаду

Відтак фасад не лише привертає увагу, але й захищає будівлю. Тому кожен добрий господар, який дбає про своє помешкання, фасаду приділяє першочергову увагу, пам’ятаючи, що від цієї конструкції залежить загальний  стан будівлі, а отже, тривалість її експлуатації.

Щоб забезпечити фасаду будинку належний і довготривалий захист та гарний естетичний вигляд, за його зовнішнім оздобленням треба періодично доглядати, вживаючи відповідних заходів. Оскільки на сьогодні найпопулярнішим способом оздоблення фасаду є так званий «мокрий», який передбачає нанесення зовнішнього фарбового шару, то його колористика, в першу чергу, тісно пов’язана із вибором фарби. І тут надзвичайно важливо враховувати те, щоб фарба з плином часу зберігала первинний колір та захисні властивості, а фасад загалом – зовнішній вигляд.

Колористичні рішення у зовнішньому оздобленні будинку – набагато важливіший фактор, ніж здається на перший погляд. Власне, за допомогою кольору можна як приховати недоліки архітектури споруди, так і виділити її кращі сторони, змінити візуальне сприйняття форми і навіть забезпечити зменшення або збільшення ступеня природного освітлення. При виборі кольору варто враховувати такі його властивості: поглинання сонячних променів, вицвітання; зміну візуального сприйняття; поєднання форми і відтінків.

Нині модною є тенденція до вибору натуральних природних відтінків у фарбуванні фасаду. Коричневі, бежеві, жовті, пісочні, зелені чудово доповнюють один одного і вдало вписуються у природне середовище. Враховуючи ці моменти при виборі фарби для оздоблення фасаду та щоб не помилитися, слід уважно ознайомитися з ринком фасадних фарб, аби вибрати не лише красивий, а й якісний та високотехнологічний матеріал.

Оновлюємо колористику фасаду

Відтак варто звернути увагу на акрилову емульсійну фарбу для фасадів і зовнішніх стін Śnieżka Extra Fasad, оскільки ця фарба завдяки сучасній технології Complete Weather Protection та відповідній формулі, основою якої є гібридна система із двох смол, забезпечує покриття, що гарантує цілковитий захист фасаду, а високоякісні складники – пігменти і наповнювачі – забезпечують покриттю стійкий та яскравий колір, а фарбі – чудову покривну здатність.

Окрім того, покриття, отримане із використанням  Śnieżka Extra Fasad, забезпечує стінам чудову паро проникність, так зване природне «дихання».

Фарба має величезні колористичні можливості, адже, затонувавши її на кольорувальному обладнанні за системою Sniezka Colour System, можна отримати 518 кольорів. Така багата палітра дає можливість кожному знайти омріяний колір.

Оновлюємо колористику фасаду

New typical single family home. Residential architecture.

Та, щоб отримати красиве, міцне та довговічне покриття на фасаді, слід подбати про ретельну підготовку основи. Перед фарбуванням її треба акуратно очистити від різних плям, патьоків, пилу тощо. Ділянки з відшаруваннями старої фарби видалити шпателем та зашпаклювати високоякісною шпаклівкою ACRYL-PUTZ® FD12 ФАСАД, а уражені грибком – обробити протигрибковими засобами. Лише після цих заходів можна наносити фарбу Śnieżka Extra Fasad вже обраного та підготованого кольору.

Фарбу, як правило, не розбавляють водою, щоб покриття було міцним та яскравим, а малярні роботи проводять за сприятливих погодних умов і температури навколишнього середовища вищої ніж +5°С. Тоді адгезія фарби з основою поверхні гарантована, а фасад будинку – привабливий та неповторний.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...