19 Травня 2017
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

Коли в помешканні живе домашній улюбленець

Тварина вдома – це не тільки радість і приємні турботи, але і безліч незручностей у прибиранні. Як правильно прибирати?


Власникам кішок пощастило трохи більше, вони охайні, але часто розносять пісок з лотка по усій квартирі чи будинку. Собаки гуляють на дворі, тому не дозволяйте їм гратися в пилюці чи болоті, а коли повернетеся з прогулянки, відразу помийте їм лапи та витріть шерсть.

Тваринку необхідно періодично купати, використовуючи шампуні для відповідного типу шерсті. Байдуже чи у Вас пухнастик, чи короткошерста тварина, тому варто купити спеціальну щітку і розчісувати свого улюбленця. Особливо це важливо у період зміни шерсті, так званої линьки.

Як позбутися шерсті?

Окрему увагу варто приділяти прибиранню будинку, воно повинне бути частим і регулярним. Доцільно придбати спеціальні щітки і насадки на пилосос, які будуть справлятися з важкодоступними місцями у кутах, і щілинах.Очистити килими або м’які меблі від шерсті можна також спеціальними рукавицями, призначеними для вичісування тварин, але тоді складніше позбутися тонких коротких волосків, які проникають між плетіння тканини.

 

Коли в помешканні живе домашній улюбленець

Рекомендуємо почистити килим вологою щіткою – вся шерсть збереться на поверхні, і її буде легше зібрати за допомогою пилососа. Також можете розбавити 200 мл рідини для білизни зі склянкою води і рівномірно розподілити на поверхні, яку очищаєте. Це пом’якшить шерсть, після чого ви легко очистите поверхню пилососом.

Захистити дерев’яні меблі

Собаки, кішки починають дряпати двері, коли просяться на прогулянку або у вашу кімнату. Щоб меблі не псувалася, на перших порах захистіть їх (до рівня, якого дістає тварина) плексигласом (органічним склом) – прозорим синтетичним матеріалом з акрилових волокон.

Досить часто варто проводити і вологе прибирання, використовуючи антибактеріальні засоби.
Якщо ви часто прибираєте, а неприємного запаху тварини та шерсті не вдається позбутися, зверніться до ветеринара. Здорові тваринки не пахнуть та не линяють надміру.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...