27 Травня 2019
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ЕКСТЕР'ЄР

Дизайн outdoor 2019: європейські тенденції

Як оновити сад


Дизайн екстер’єру – найбільш консервативна галузь щодо змін і свіжих трендів. Проте маємо кілька нових тенденцій в облаштуванні модної прибудинкової території. Dekoratorium залюбки ділиться ними.     

Темна палітра

Будинок чи прибудови з темними фасадами – не нова ідея у світовому просторі outdoor. Проте до нас вона дійшла порівняно недавно. Як правило, європейці вибирають фасадні фарби у такому кольорі, щоб він виразно підкреслював зелені насадження навколо. Віднедавна у Європі господарі сміливо фарбують свої будинки у чорний колір, незважаючи на те, що це не найкращий фон для контрасту з зеленню. Котеджі містечка рясніють будинками у темно-синіх, чорних відтінках, тонах антрациту. Цікаво, чи багато українців захочуть пофарбувати свій будинок у чорний колір? Менш драматичний варіант, щоб все-таки бути в тренді,  – підібрати темні садові меблі або зробити фасад білим з контрастними елементами.

Меблі подвійного призначення

І для саду, і для дому: використання універсальних меблів – тренд останніх сезонів. Важливо, щоб крісла і дивани були зі зносостійких матеріалів, приємних на дотик. Сучасні технології дозволяють задовольнити ці потреби і при цьому не втратити в оригінальності дизайну.

Дизайн аутдор

Яким має бути сад

В Європі давно панує мода на «недоглянуті» сади, проте нашим відповідальним садоводам ідея усвідомлено запустити сад поки що не до душі. Інший європейський тренд – економія води, що проявився у заощадливих системах поливу – з часом може мати місце у наших господарствах.

Найбільш натхненною для українців, напевно, буде тенденція до природних квітників. Це виклик для садівників – так оздобити рослинами клумбу, щоб ніхто не здогадався, що тут працювала людина, а не природа.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...