15 Травня 2019
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

Декор для ванної кімнати: як вибрати

Змінювати аксесуари корисно і для настрою, і для інтер’єру


Декор для ванної кімнати має бути не просто гарним. В умовах обмеженої площі головне правило вибору – функціональність. Виробники декору пропонують готові набори різних аксесуарів. Їх зручно використовувати – немає потреби комбінувати різні предмети, хоча при правильному підході з цього може вийти цікаве дизайн-рішення.

Вибір за кольором

Перше, на що ми звертаємо увагу, – це колір і дизайн аксесуарів. За головний орієнтир візьміть гаму стін і підлоги. Якщо вони світлі й однотонні, це чудове тло для контрастних різнокольорових аксесуарів.

Якщо в оздобленні стін ванної є виразний малюнок, декор не повинен відвертати від нього увагу. Безпрограшний варіант – білі аксесуари.

Корисні поради щодо вибору

  • Килимок для ванної може бути текстильним або гумовим. Звертайте увагу, щоб у нього була гумова рельєфна основа. Тоді він не ковзатиме по підлозі.
  • Гачок у ванній – один з головних учасників створення комфорту. Його форму і матеріал виготовлення варто підбирати залежно від майбутнього використання декору. Для утримування легкого рушника або губки досить і пластикового гачка, а ось для махрового халата знадобиться надійний металевий тримач.
  • Шторки для ванної можуть бути текстильними, вініловими чи з поліетилену. Поліетиленові – легкі, дешеві і дуже швидко забруднюються. Вінілові – більш стійкі до забруднень і появи грибка. Їх легко мити і навіть можна прати на делікатному режимі в пральній машині. Текстильні прослужать ще довше, адже тканина для них оброблена спеціальними речовинами, які відштовхують воду.  

Не забувайте, що за всіма аксесуарами у ванній кімнаті потрібен періодичний догляд. Варто раз на рік оновлювати аксесуари, наприклад, придбати нову шторку або килимок. Це завжди корисно і для настрою, і для інтер’єру.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 3,00 з 5
Loading...