18 Серпня 2018
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

50 відтінків білого у Вашому інтер’єрі

Як врахувати всі нюанси сніжної білизни, порадить Dekoratorium.


Безпомилковий вибір

Більшість людей абсолютно переконана, що білий колір в інтер’єрі – найкраще і безпомилкове дизайнерське рішення, адже він створює ефект чистоти, легкості та простору. Однак, обираючи білий, слід пам’ятати, що існує певна класифікація його відтінків. А від цього залежить і відповідність тому чи іншому стилю оздоблення та облаштування оселі. Наприклад, холодні відтінки білого добре підійдуть до стилю гайтек, модерн, мінімалізм тощо, а теплі будуть доречними для класичних та витончених інтер’єрів.

Проте, експериментуючи з дизайном у білих тонах, не зупиняйтеся тільки на білому. Обов’язково доповніть цей колір іншими тонами за допомогою аксесуарів, і загальний ансамбль Вашого інтер’єру значно покращиться. Цікавим рішенням може бути зонування помешкання у поєднанні білого з іншими кольорами, залежно від того, який тон Ви бажаєте підкреслити – холодний чи теплий.

50 відтінків білого у Вашому інтер’єрі

Порада від нашого експерта: Обираючи фарбу для кімнати, спробуйте новинку –  зносостійку глибокоматову латексну фарбу Śnieżka Platinium® Classic. Вона чудово приховує нерівності на поверхні, має добру адгезію.  Фарба створює ефект дихання стін. Глибокоматову латексну фарбу Śnieżka Platinium® Classic. внесено до реєстру екологічно сертифікованої продукції. Її екологічні переваги підтверджено міжнародним стандартом ISO 14024 “Зелений журавель”. За пофарбованим покриттям легко доглядати, оскільки фарба за нормами стійкості до стирання і миття належить до 1-го класу, що відповідає ДСТУ EN 13 300. Наносити фарбу краще за допомогою пензля, валика або розпилювача у 2 шари з інтервалом у часі не менше двох годин. Фарба Śnieżka Platinium Classic  передбачає можливість кольорування за системою Śnieżka Colour System, а її матова текстура дозволить відтінити будь-який білий колір.

50 відтінків білого у Вашому інтер’єрі

Додаткові нюанси

В інтер’єрі, де переважає білий колір не менш важливу роль відіграє освітлення. У маленькому приміщенні білий колір візуально збільшить простір, а додаткове джерело світла тільки підкреслить, розширить його.

Якщо вікна Вашої кімнати більшу частину дня освітлені сонячним промінням, то краще віддати перевагу теплим тонам білого, аби цей колір виглядав більш природно. До того ж, тонування інших елементів кімнати також має бути у теплих відтінках – жовтих, червоних, помаранчевих або бежевих. Все залежить від Ваших вподобань.

50 відтінків білого у Вашому інтер’єрі

До білого також краще додавати яскраві акценти, щоб уникнути враження одноманітності та відчуття, що Ви мешкаєте у стерильній лабораторії.

50 відтінків білого у Вашому інтер’єрі

І головне – білий гармонійно поєднується зі всіма можливими відтінками і кольорами. Білий інтер’єр – як чистий мольберт, над яким сміливо творить митець. Тож Ви маєте чудову можливість експериментувати.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 4,50 з 5
Loading...