9 Травня 2014
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

ЩОСЬ ОСОБЛИВЕ НА ДЕНЬ МАТЕРІ

Як зробити своїй рідній мамі приємне на День Матері? Це завжди складний вибір, тому ми радо Вам допоможемо.


Кожна мати проводить досить багато часу на кухні. Тому маленькі дрібнички для кухні – це завжди гарний подарунок. Вона буде їми користуватися з задоволенням і згадувати вас. Це можуть бути різні рушники, прихватки та інший інвентар.

ЩОСЬ ОСОБЛИВЕ НА ДЕНЬ МАТЕРІ

Подушок багато не буває! Тому подаруйте матусі ще декілька, щоб вона могла зручно лягти на дивані або сидіти на кухні. Подушки обирайте під інтер’єр домівки або просто яскравих кольорів. Подушки можуть бути різних форма та розмірів.

ЩОСЬ ОСОБЛИВЕ НА ДЕНЬ МАТЕРІ

Рушники для ванної кімнати. Великі рушники завжди стануть у нагоді. Можуть приїхати гості, або мама поїде на відпочинок, або просто прийшов час викинути старі та почати користуватися новими. Великі, махрові рушники обов’язково сподобаються матусі.

ЩОСЬ ОСОБЛИВЕ НА ДЕНЬ МАТЕРІ

Більше квітів! Одна люблять зрізані квіти, інші – у горшику. Проте будь-який варіант буду гарним подарунком для мама. Можете купити яскравий горшик або гарну вазу під квіти. Це буду непоганим варіантом оновити деталі інтер’єра.

ЩОСЬ ОСОБЛИВЕ НА ДЕНЬ МАТЕРІ

Посуд – гарний подарунок. Це може бути сервіз, або набор гарного повсякденного посуду. Обов’язково зверніть увагу на матеріаз якого виготовлений посуд.

ЩОСЬ ОСОБЛИВЕ НА ДЕНЬ МАТЕРІ
Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...