11 Жовтня 2018
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

У чотирьох стінах: творчі експерименти без обмежень

Інтер’єр дому може багато розповісти про характер, професію і вподобання його власників.


Інтер’єр дому може багато розповісти про характер, професію і вподобання його власників. Особливо ж, коли господарі помешкання втілюють свою індивідуальність у творчих пошуках і дизайнерських експериментах. Сучасні тенденції дизайну інтер’єрів втілюють найсміливіші рішення. Цього разу Dekoratorium пропонує кілька цікавих і незвичних порад для оформлення стін.

У чотирьох стінах: творчі експерименти без обмежень

Писати на стінах можна і дорослим. Пригадуєте, як каралися спроби пописати на стінах у дитячі роки? А тепер уявіть, що стіну можна використовувати саме з такою метою – для нотаток та художніх проб! Śnieżka пропонує творчий експеримент. Оригінальним доповненням інтер’єру цілком може стати стіна з ефектом шкільної дошки. Така деталь дизайну припаде до душі не тільки дітям, але й дорослим. Спеціально розроблена  матова латексна фарба для інтер’єрів з ефектом поверхні шкільної дошки Śnieżka Platinium® MAGIС створить простір для постійних творчих пошуків. Ви зможете креслити, малювати, робити нотатки, проектувати тощо.

У чотирьох стінах: творчі експерименти без обмежень

Śnieżka Platinium® MAGIС – це латексна фарба, яка дозволяє отримати на стіні чи дерев’яних елементах ефект поверхні, подібної до шкільної дошки. Пофарбована поверхня стійка до миття і вологого прибирання, а також дозволяє безліч разів малювати на ній крейдою. Śnieżka Platinium® MAGIС має добру адгезію, забезпечує “дихання” стін та не розбризкується під час нанесення. Ця фарба ідеально підходить для цементних, цементно-вапняних, гіпсових, гіпсокартонних, дерев’яних поверхонь у кухнях, дитячих кімнатах, коридорах тощо. Śnieżka Platinium® MAGIС без зайвих зусиль наноситься на стіну за допомогою валика, рекомендовано фарбувати поверхню 2-3 рази.

Край фарбованої поверхні можна оздобити вініловою наклейкою, декоративною мозаїкою, смужкою з морських мушель або кавових зерен. Таке обрамлення надасть естетичного завершення стіні-дошці.

У чотирьох стінах: творчі експерименти без обмежень

Якщо Ви дизайнер, модельєр, архітектор або художник, така дошка стане в пригоді на щодень. Це чудова можливість робити ескізи й розрахунки без обмежень розміру паперу чи дошки – ціла стіна у Вашому розпорядженні.

У чотирьох стінах: творчі експерименти без обмежень

Школа для малих і великих.

Корисним доповненням в інтер’єрі дитячої або кімнати для підлітка буде стіна з ефектом шкільної дошки. Ваш малюк зможе звикати до школи в ігровій формі: вирішувати математичні приклади або вправлятись у прописах.

У чотирьох стінах: творчі експерименти без обмежень

Підказка на кухні.

Любите куховарити? Тоді це рішення саме для Вас! Якщо покрити фрагмент стіни на кухні латексною фарбою для інтер’єрів з ефектом поверхні шкільної дошки Śnieżka Platinium® MAGIС,  то рецепти улюблених страв можна писати прямо на стіні – Ви завжди будете мати перед очима нотатки страв, тож не доведеться щораз зазирати у книгу рецептів.

На такій імпровізованій дошці можна залишати записки, нагадування і теплі побажання для найрідніших.

У чотирьох стінах: творчі експерименти без обмежень
Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 4,40 з 5
Loading...