23 Березня 2014
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

СТИЛЬНИЙ ІНТЕР’ЄР

Як стильно облаштувати свій інтер’єр?


Найкраще це зробити за допомогою оригінальних меблів та гарних предметів! А пропозиції знайдете у нашій галереї. Які з них виберете для себе? Ми підготували декілька яскравих прикладів, як зробити інтер’єр стильним.

СТИЛЬНИЙ ІНТЕР’ЄР

Кольори! Ніжні, теплі відтінки можут створити дійсно стильний інтер’єр. Зонування приміщення за допомогою світла допоможе створити простір для всіх.

СТИЛЬНИЙ ІНТЕР’ЄР

Дерево! І ще раз дерево! Це – основний матеріал для створення затишку у домі. Можна зробити одну стіну дерв’яну, а іншу пофарбувати у якийсь ніжний відтінок.

СТИЛЬНИЙ ІНТЕР’ЄР

В стилі лофт теж є багато нюансів. Такий стиль підійде для молодих пар або для офісних приміщень. В коричневих відтінках такий інтер’єр має більше шансів стати домашнім.

СТИЛЬНИЙ ІНТЕР’ЄР

Нові декоративні подушки – це бюджетний варіант освіжити оселю, але досить ефективний. Крім того, маленькі подушки є незамінним предмети для зони відпочинку.

СТИЛЬНИЙ ІНТЕР’ЄР

Декоративні дерев’яні елементи можут доповнити стиль вашої оселі. Можна назбирати шишок і скласти їх в вазочку в коридорі. Або з моху зробити наповнювач для флораріуму.

СТИЛЬНИЙ ІНТЕР’ЄР
Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...