1 Серпня 2018
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

Святкові декорації

Спеціально для вас ми підготували підбірку найгарячіших трендів цього сезону.


ЯКІ КОЛІРНІ ТЕНДЕНЦІЇ БУДУТЬ ДОМІНУВАТИ ЦЬОГО СЕЗОНУ?

Незмінно популярними залишаються колірні комбінації відтінків червоного і зеленого, а також срібло і золото у поєднанні з іншими барвами. Новинкою цього сезону стануть експерименти з кольором міді, який буде конкурувати з традиційним золотом. Дуети мідно-червоний та коричнево-бірюзовий будуть домінувати цього сезону. Зелень насичених смарагдових відтінків будемо поєднувати з фіолетовим або все ще модним синім.

Святкові декорації

Трендовим буде інтер’єр в природних кольорах зими. Для всіх, хто бажає перенести казковий зимовий пейзаж назовні, може прикрасити оселю білим і срібним. Натомість тепліший ефект можна отримати, використовуючи поєднання золота з відтінками слонової кістки.

ЯКІ ДЕКОРАЦІЇ, ОКРІМ ЯЛИНКИ, З’ЯВЛЯТЬСЯ В ІНТЕР’ЄРАХ?

Найпопулярнішими декораціями інтер’єру все ще залишаються різні типи вінків. Вони можуть прикрашати наші столи, каміни, вхідні двері і навіть люстри. Варто звернути увагу на наші вікна. Вони стануть чудовим місцем для розміщення різних ліхтариків і підсвічників.

Святкові декорації

ЯЛИНКА

На ялинку замість традиційних прикрас можна вішати барвисті і блискучі метелики, квіти, пташки і пір’я, прикраси з вовни і тканини, що нагадують бабусині серветки.

Святкові декорації

Цікава ідея, особливо для батьків маленьких дітей, прикраси у вигляді плюшевих або дерев’яних іграшок. Але не кожен хоче експериментувати. Ті, хто не хоче відмовлятися від традиційної різдвяної ялинки, але хоче модернізувати інтер’єр, може тільки доповнювати святкове оформлення новими, модними акцентами.

Святкові декорації

Різдвяні прикраси можуть бути розміщені не тільки в наших будинках, але і в садах, на балконах, зовнішніх сходах і дверях.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...