26 Серпня 2018
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

ПОДИХ АНТИЧНОСТІ: ВАЗИ У ВАШОМУ ІНТЕР’ЄРІ

Як обрати вазу, аби вона не дисонувала в загальному акорді інтер’єру, знає Dekoratorium.


Традиція оздоблення вазами помешкання сягає корінням в античні часи, коли вази символізували нетлінний зв’язок із предками, тяглість традиції та аристократичну вишуканість. Сьогодні цей елемент декору втратив своє символічне значення, проте не втратив актуальності й функціональності в дизайні будь-якого інтер’єру. Великі й малі, із простими формами і вишуканими завитками – всі вони можуть створити незабутню атмосферу Вашої оселі. Як обрати вазу, аби вона не дисонувала в загальному акорді інтер’єру, знає Dekoratorium.

ПОДИХ АНТИЧНОСТІ: ВАЗИ У ВАШОМУ ІНТЕР’ЄРІ

Конфігурація і розмір
Сучасний ринок й дизайнерські пропозиції відкривають можливість придбати вазу будь-якої конфігурації і матеріалу. Обираючи вазу, насамперед варто визначити її функцію. Якщо Ви плануєте діставати вазу із шафки лише тоді, коли в неї потрібно поставити букет квітів, то варто зупинити свій вибір на простих, невибагливих формах. Відтак у будь-якому інтер’єрі ваза не дисонуватиме зі стилем кімнати. Якщо ж призначення вази стати повноцінним елементом дизайну приміщення, то слід визначити, у якому стилі та якої величини вона має бути. Чим вища ваза (50 см. і більше), тим незграбніше вона виглядатиме на столі або комоді. Тож високу вазу краще поставити на підлогу.

Надзвичайно важливо, щоб Ваша ваза була виконана в тому ж стилі, що й загальний дизайн кімнати. Для таких стилів, як модерн, техно, гайтек, артдеко, лофт, мінімалізм підійдуть вази простих конфігурацій, із прямими лініями, без надмірних прикрас тощо. В інтер’єрі у стилі артнуво, класика, прованс доречними будуть вази з вишуканим обрамленням й оздобами, вироблені з порцеляни або кераміки. Проте стилі кітч чи фьюжн дають можливість досить сміливо експериментувати. Органічно доповнюють етностиль вази з дерева, глини або плетеної лози.

ПОДИХ АНТИЧНОСТІ: ВАЗИ У ВАШОМУ ІНТЕР’ЄРІ

Чи завжди потрібні квіти?
Ставити у вазу квіти чи ні – вирішувати Вам! Якщо немає змоги весь час поновлювати живі квіти, їх цілком можна замінити штучними, засушеними рослинами або екібаною. У високу вазу витягнутої форми можна поставити й одну квітку, яка буде не менш вишукано виглядати, ніж дорогий витвір флориста. У вази об’ємні краще ставити пишні букети. Покладайтесь на своє естетичне чуття – воно Вас не зрадить.

Порада від нашого дизайнера: у комбінуванні вази та квітів існує правило пропорційності: якщо ваза простої конфігурації, то букет квітів може бути багатим та вишуканим, і навпаки – чим більше оздоб має ваза, тим менше складових елементів повинен мати букет.

ПОДИХ АНТИЧНОСТІ: ВАЗИ У ВАШОМУ ІНТЕР’ЄРІ

Розміщення в інтер’єрі
Ваза у дизайні Вашої оселі може заповнити пустоту або підкреслити окремі елементи загального ансамблю інтер’єру. За допомогою вази можна закцентувати колір стін у приміщенні та поекспериментувати із контрастами. Проте, якщо Ви зважились на ефект контрасту, варто пам’ятати, що колір стін повинен бути глибоким, насиченим або класичним білим.

ПОДИХ АНТИЧНОСТІ: ВАЗИ У ВАШОМУ ІНТЕР’ЄРІ

Порада від нашого експерта: Експеримент на контрастах допоможе втілити матова латексна фарба для інтер’єрів Śnieżka Energy. Ця фарба доступна у білому кольорі, але тонується за системою Śnieżka Color System. Матова латексна фарба Śnieżka Energy має високу покривну здатність й добру адгезію з основою, підходить для фарбування стін і стель. Виріб сприяє “диханню” стін й внесений до реєстру екологічно сертифікованої продукції. Фарба стійка до мокрого стирання (4-й клас згідно з нормою ДСТУ EN 13300). Наносити Śnieżka Energy рекомендовано у 2 шари за допомогою пензля, валика або розпилювача.

Пильнуйте, аби ваза не зливалась із тоном стіни. Виберіть такий колір, який вдало підкреслить акценти і створить атмосферу гармонії й затишку. Адже маленькі дрібнички творять мозаїку хорошого настрою.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...