20 Січня 2015
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

ЗІГРІЙСЯ

Чудові домашні аксесуари, які допоможуть вам зігрітись цієї зими.


Як можна зігрітися холодними вечорами? Авжеж теплим та запашни чаєм. Це може бути трав’яний, або зелений, або навіть ройбуш. Головне, щоб з гарних чашок та бажано, щоб поруч був камін та тепла компанія друзів. Тоді жодні холодні вечори не стануть перешкодою.

ЗІГРІЙСЯ

Більше теплих речей! Прочому додавати їх треба скрізь. Наприклад, постелити теплий плед з великої, товстової вовняної нитки. Тепла гамма кольорів додасть відчуття затишку. Ще можете додати дерв’яних декоративних елементів. Все створить комфортну атмосферу для вас.

ЗІГРІЙСЯ

Теплі светри! Теплі, м’які та дуже приємні светри в осени та в зимку допоможуть вам зігрітися. Такі теплі светри мають обов’язково бути у ваші шафі.

ЗІГРІЙСЯ

Шапка та рукавиці. Інколи буває настільки холодно вдома, що хочеться ходити в шапці та рувавицях і вдома. Вони забезпечують зігрівання голови та кінцівок. А це дуже важливо для загального здоров’я організму.

ЗІГРІЙСЯ

Балуйте себе чимось смачненьким! Можливо це не зігріє вас фізично, про душа буде справді радіти. Тож не переживайте за калорії, вони неодмінно підуть на зігрівання тіла. Ніяких “зайвих” кілограмів не буде!

ЗІГРІЙСЯ
Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...