1 Серпня 2018
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

За і проти: темні стіни в інтер’єрі

Темні кольори в інтер’єрі продовжують залишатися на піку популярності.


ПЛЮСИ ФАРБУВАННЯ СТІН В ТЕМНІ КОЛЬОРИ

 • Легко підібрати додаткові кольори
  До темних відтінків пасуватимуть практично будь-які додаткові кольори. Цікавим поєднанням до темних стін стануть різні яскраві аксесуари, наприклад, жовті подушки або червоні стільці! Подбати варто лише про гармонію в декорі і про дотримання стилю.
За і проти: темні стіни в інтер’єрі
 • Правильно підібраний відтінок розширює простір
  Холодні сині відтінки називають «розширювальними», тому всупереч стереотипам їх краще використовувати не для великих приміщень, а в маленьких кімнатах, тому якщо правильно підібрати тон, то простір візуально розшириться.
 • Заспокійлива сила сірого та синього: сірі і темно-сині кольори вважають заспокійливими, а тому їх нерідко вибирають для оформлення спалень. Ці відтінки розслаблюють та заспокоюють.
 • Всі відтінки сірого
  Який би відтінок сірого ви не обрали, в будь-якому випадку він набагато практичніший, ніж білий чи пастельний тони. Ця властивість сірого цінна в оформленні кухонь і ванних кімнат. Крім того, він ідеально гармоніює зі сталевими поверхнями побутових приладів і хромованими аксесуарами.
За і проти: темні стіни в інтер’єрі

МІНУСИ ТЕМНИХ СТІН

 • Темний колір стін звужує простір
  У більшості випадків це дійсно так, а тому використовувати насичені, глибокі відтінки для фарбування всієї кімнати не варто. Крім того, краще уникнути темних кольорів в невеликих кімнатах, щоб візуально не зменшити простір.
 • Сірий – нудний, синій – сумний
 • Якщо взяти за основу в дизайні кімнати тільки темні тони, то вони справді можуть швидко набриднути. Ситуацію врятують декоративні елементи яскравих кольорів та світлі деталі.
 • Складнощі з підбором стилю
  Для досвідченого дизайнера це навряд стане проблемою, але деякі труднощі з дотриманням стилю у використання темних кольорів в інтер’єрі все-таки можливі. Вважається, що сірі і сині відтінки добре підходять для сучасного мінімалістичного стилю, але не надто вдалі для класики або Провансу.
 • З темними стінами без підсвітки не обійтися
  Використовуючи в інтер’єрі кімнати темні відтінки, подбайте про те, щоб в ній було достатньо світла, інакше отримаєте похмуру атмосферу. Крім того, навіть яскраві декоративні елементи можуть зазнати фіаско без додаткового акценту у вигляді промінчика світла.
За і проти: темні стіни в інтер’єрі

Акцент не на тому елементі
Будьте обережні, якщо виділяєте темним кольором одну стіну в кімнаті. Такий прийом може підкреслити недоліки планування. Не варто фарбувати в темний колір і стіну, на котрій розміщений телевізор, вона відволікатиме вашу увагу.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...