23 Липня 2018
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

ГЕОМЕТРІЯ У ДИЗАЙНІ

Сучасні дизайнери надзвичайно полюбляють геометричні мотиви в інтер’єрі.


Сучасні дизайнери надзвичайно полюбляють геометричні мотиви в інтер’єрі. Зокрема, їх використовують як візерунки на стінах, меблях чи килимах, але також геометричні елементи присутні і у декорі. Інтер’єри, в яких геометрія стала володарем або хоча несміливо показала свою присутність.

ГЕОМЕТРІЯ У ДИЗАЙНІ

Картаті малюнки найбільш часто зустрічаються в інтер’єрах в текстильному виконанні, наприклад, у вигляді штор, що імітують стиль англійська або навіть шотландський. Можна відзначити, що квадратні полки, як на одній з фотографій, теж є деяким джерелом геометричного ритму приміщення і особливою інтерпретацією, в якій виражені геометричні малюнки в інтер’єр

ГЕОМЕТРІЯ У ДИЗАЙНІ

Використання зигзагів і шевронів різних і контрастних тонів, дозволять посилити в кілька раз ті ефекти, які здатні привнести в приміщення смуги. Вносьте дані візерунки в килимовому і текстильному виконанні, але не варто насичувати ними все приміщення.

ГЕОМЕТРІЯ У ДИЗАЙНІ
ГЕОМЕТРІЯ У ДИЗАЙНІ
ГЕОМЕТРІЯ У ДИЗАЙНІ
ГЕОМЕТРІЯ У ДИЗАЙНІ

Візерунки з використанням в основі квадратних або прямокутних форм, куди більш спокійні і стримані. Той факт, що подібні візерунки володіють меншою динамікою, що сприяє тому, що використання такого візерунка в інтер’єрі надає йому ґрунтовності, якоїсь стійкості і спокою. Квадратний або прямокутний орнамент сміливо можна вважати найбільш упорядкованим з усіх існуючих.

ГЕОМЕТРІЯ У ДИЗАЙНІ
Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...