16 Липня 2018
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

Гармонія Сходу в оселі

Чи зауважували Ви коли-небудь, як вражає своєю простотою та затишком інтер’єр Далекого Сходу?


Все більше в наш час набуває популярності дизайн оселі за правилами фен-шуй, містичного вчення Китаю, в основі якого лежить принцип гармонії людини та Всесвіту. Кілька нескладних правил східної філософії допоможуть Вам створити позитивну ауру у своєму помешканні.

1. Простір.

Правила фен-шуй рекомендують будувати помешкання так, щоб вхідні двері були розташовані з південно-східного боку. Проте сучасні умови не завжди дозволяють врахувати цю пораду, однак рекомендації щодо необхідності встановлення саме дерев’яних дверей цілком прийнятно виконати. Водночас подбайте, щоб двері не були розташовані навпроти одні одних, а також – вікон, оскільки позитивна енергія не затримається у помешканні. Загалом планування будинку повинно мати форму квадрата або максимально бути наближеною до неї.

2. Світло.

Важливе правило фен-шуй – це гарне освітлення. Подбайте, щоб Ваша оселя була наповнена сонячним світлом. Особливу ж увагу приділіть вітальні – там повинно бути просторо та чисто. Адже це місце, де найбільше буває відвідувачів із різними думками та намірами і не завжди позитивними. До того ж, експерти дизайну за фен-шуй рекомендують спланувати вітальню у центрі оселі, оскільки це ще й місце, де збирається вся сім’я. Тож не зайвим буде стіл посеред кімнати з великим абажуром над ним і гарним освітленням – для зосередження енергії та єднання родини.

Гармонія Сходу в оселі

3. Розміщуємо меблі правильно.

Головне правило розташування меблів у спальні рекомендує присувати дивани та ліжка близько до стіни. Адже незадіяний простір, що лишається між ліжком і стіною, не наповнений, відтак позбавляє мешканців оселі опори, упевненості та життєвих сил. М’який меблевий гарнітур обов’язково поставте спинкою до стіни, а також уникайте того, аби диван опинився оберненим спинкою до вікна чи дверей.
Також подбайте, щоб меблі не мали гострих кутів, особливо на кухні чи в їдальні. Стіл, за яким родина споживає їжу, має бути круглим чи наближеним до форми кола.

Гармонія Сходу в оселі

4. Позбуваємось старих і поламаних речей.

Із давніх-давен у всіх народів світу вважалося, що старим і пошкодженим речам не місце у помешканні. Згідно з правилами фен-шуй старі й поламані речі накопичують не тільки порох, але й негативну енергію, тому їх слід позбутись якомога швидше.

5. Квіти за фен-шуй.

У будь-якій кімнати за рекомендацією спеціалістів із фен-шуй доцільними будуть квіти. Проте слід пам’ятати, що кімнатні рослини, листя яких опущене вниз, будуть приземляти енергію. Тому краще надавати перевагу великим рослинам з округлим листям, що пнеться вгору. Для рівноваги енергії, якщо так сталось, що двері розташовані навпроти вікна, фен-шуй рекомендує поставити на підвіконня горщик із квітами. На квіти можна причепити штучних метеликів, символ достатку та здійснення мрій. Або ж змайструвати підвісну прикрасу зі зграйки різнокольорових метеликів. І нехай Вашу оселю не оминають усілякі гаразди!

Гармонія Сходу в оселі
Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...