21 Березня 2018
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

За сімома замками: вибираємо двері для помешкання

Вибираючи двері для помешкання, варто пам’ятати, що вони можуть стати як гарним довершенням вашого інтер’єру, так і спотворити найвибагливіший дизайн.


Як зробити правильний вибір – знає Декораторіум. Двері у помешканні – надзвичайно важливий елемент, який чи не найбільше зазнає пошкоджень та швидко зношується. Саме тому слід звернути увагу на екологічність, колористику, конфігурацію, якість фурнітури та матеріал, із якого їх виготовлено. Під час ремонту насамперед варто спланувати послідовність виконання робіт, адже встановлення дверей призведе до пошкодження фрагментів стін навколо дверної коробки, а отже і до непередбачених витрат. До того ж, врахуйте потреби у звукоізоляції та теплоізоляції – Вам можуть знадобитися додаткові ущільнювачі.

За сімома замками: вибираємо двері для помешкання

Дверне полотно

Вибираючи двері для помешкання, зверніть увагу на матеріал, із якого вироблене дверне полотно. Сьогодні ринок пропонує найрізноманітніші види дверей, проте дерево все ж має неабияку перевагу – екологічність цього матеріалу. Звісно, найдорожчими та найвитривалішими будуть дубові двері. Дещо дешевший варіант – соснові двері, проте їх не слід встановлювати у ванній кімнаті через низьку опірність до вологи. Гарним рішенням стануть двері з МДФ (деревоволокниста плита середньої щільності), оскільки цей матеріал досить практичний, вологостійкий та не деформується. Тож такі двері можна сміливо встановлювати як у кімнаті, так і у ванні.

За сімома замками: вибираємо двері для помешкання

Бюджетним рішенням стануть мазонітові двері (зі стільниковою структурою). Такий варіант згодиться для міжкімнатних дверей, проте слід пам’ятати про низку недоліків: схильність до деформації, низька звуко- та теплоізоляція.

За сімома замками: вибираємо двері для помешкання

Порада від нашого експерта: Якщо Ви надали перевагу дерев’яним дверям, варто подбати про їхній захист. Насамперед зверніть увагу на покриття дверного полотна. Чудовим захистом для дерев’яних дверей є захисно-декоративний Лакобейц VIDARON із додаванням Teflon surface protector. Він створює надійний шар на дерев’яному покритті та захищає його від згубної дії вологи. Перед кожним використанням цього лаку його слід добре перемішати. Наносити Лакобейц VIDARON краще за допомогою валика або пензля, важкодоступні елементи можна фарбувати тампоном. Пофарбована поверхня повинна сохнути приблизно 12 годин.

За сімома замками: вибираємо двері для помешкання

Скляні двері

Гарним дизайнерським рішенням можуть бути двері зі скляними вставками. До того ж, така дверна конструкція легша для дверних петель. Сьогодні виробники пропонують найрізноманітніші варіанти. Вибираючи двері, насамперед зверніть увагу на якість і товщину скла.

За сімома замками: вибираємо двері для помешкання

Надзвичайно важливо захистити мешканців оселі від можливого травмування осколками, тому слід надати перевагу безосколковому або загартованому склу (листове скло, що проходить спеціальну обробку для підвищення опірності до ударів, а також для запобігання розламу на дрібні фрагменти). Багато залежить і від способу фіксації скляних вставок, адже їхнє надійне кріплення запобігатиме можливому руйнуванню.

За сімома замками: вибираємо двері для помешкання

Обираємо колір дверей

Щоб правильно обрати колір міжкімнатних дверей, слід орієнтуватись на палітру інтер’єру та колір підлоги. Водночас пам’ятайте і про висоту стелі, адже темні двері у помешканні з низькою стелею візуально її зменшуватимуть, а світлі – навпаки створять ефект легкості та простору.

За сімома замками: вибираємо двері для помешкання

Тож пам’ятайте, що гармонійне поєднання всіх елементів інтер’єру – запорука Вашого затишку та психологічного комфорту!

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...