11 Березня 2019
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

Стелі з гіпсокартону: ідеї для дизайну

Колеція порад і фото для натхнення!


Багаторівневі стелі з гіпсокартону часто використовують для оформлення інтер’єрів. Однак такий варіант оздоблення не завжди виправдовує себе, адже гіпсокартон – це насамперед будівельний матеріал.

Конструкції з його застосуванням стануть у пригоді тоді, коли необхідно відкоригувати приміщення зі значними перепадами висоти, «зашити» труби вентиляції або встановити галогенові світильники. Як правило, гіпсокартонні стелі поєднують з підсвічуванням. Це надає простору індивідуальності та створює атмосферу затишку.

Не варто робити складні композиції з декількома рівнями, особливо в невеликих приміщеннях з низькими стелями. У цьому випадку краще вибрати рівну стелю, пофарбовану у білий колір. Візуально зонувати приміщення можна за допомогою системи освітлення з поворотними механізмами.

Який би з варіантів для оздоблення стелі, ви не вибрали –  рівну білу поверхню чи гіпсокартонну конструкцію – сніжно-біла матова акрилова фарба Śnieżka PLATINIUM® CEILING підійде для всіх видів основ. Фарба призначена для декоративно-захисного фарбування стель з цементних, цементно-вапняних, цегляних, гіпсових, гіпсокартонних, дерев’яних і деревопохідних матеріалів усередині приміщень.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...