20 Червня 2019
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

Переваги сучасних фарб для інтер’єрів


Сучасні фарби залежно від їх призначення в інтер’єрі мають безліч корисних властивостей: стійкі до миття і плям, стіни «дихають», фарбоване покриття запобігає  розвитку  мікроорганізмів тощо. У цьому матеріалі ми вирішили детальніше розглянути важливі експлуатаційні характеристики сучасних  фарб.

Śnieżka PLATINIUM® MODERN – плямовідпірна латексна фарба, вкрита нею поверхня не вбирає забруднення від водних фломастерів, кетчупу, гірчиці, кока-коли, молока, молочного шоколаду, ґрунту тощо. Розглянемо детальніше 5 важливих переваг цієї фарби.

Стійкість до миття

Цей показник визначає стійкість фарби до стирання і  миття поверхні водою з мийними засобами. За стійкістю до миття фарби класифікують відповідно до європейського стандарту DIN 13300. Головним показником при оцінюванні класу стійкості є товщина шару покриття (фарби), який стирається в результаті тертя мокрою щіткою. Вимірюють товщину шару в мікронах (мкм), показник безпосередньо залежить від кількостіциклів обробки мокрою щіткою.

Переваги сучасних фарб для інтер’єрів

Відповідно до стандарту DIN EN 13 300 всі матеріали поділяють на 5 класів стійкості. Найстійкішими вважають фарби, які мають  1-й і 2-й класи. Клас стійкості до мокрого стирання виробники вказують у технічних картах виробів й упаковках.

Śnieżka PLATINIUM® MODERN має 1-й  клас стійності до мокрого стирання. До складу фарби входить інноваційний компонент Teflon™ surface protector. Він забезпечує покриттю низький ступінь притягання бруду. Це означає, що її можна застосовувати для фарбування стін у приміщеннях з високим експлуатаційним навантаженням та можливістю забруднень – зали, фойє, коридори, кухні, офіси та заклади харчування.

Паропроникність

Здатність пофарбованої поверхні поглинати вологу – дуже важливий параметр для створення комфортного мікроклімату у приміщенні, де людина перебуває тривалий час. Коли стіни у кімнаті «дихають», забезпечується необхідна мікроциркуляція: волога, що накопичується у стінах, виводиться у повітря у вигляді водяної пари.

Переваги сучасних фарб для інтер’єрів

Покривна здатність

Це показник, що характеризує здатність фарби створювати непросвічуване покриття на поверхні, на яку її наносять. Для визначення цього параметра, як правило, використовують візуальний метод із застосуванням основи, схожої на чорно-білу шахову дошку. На неї шарами наносять фарбу до того моменту, поки чорні і білі квадрати не перестануть просвічуватися. Відповідно за стандартами DIN EN 13300 виділяють 4 класи покривної здатності .

Згідно зі стандартом DIN EN 13300 Śnieżka PLATINIUM® MODERN має  покривну здатність 1-го класу.      

Ступінь блиску

Коли світло потрапляє на пофарбовану поверхню, частина його розсіюється, а решта відбивається від основи під кутом. Ступенем блиску називають відношення інтенсивності відбитого світла до інтенсивності розсіяного. Розрізняють кілька ступенів блиску: матовий, напівматовий, напівглянцевий, глянцевий.

Śnieżka PLATINIUM® MODERN має шовковисто-матовий ступінь блиску. 

Екологічність

Турбота про здоров’я людини і чистоту навколишнього середовища – світова тенденція останніх десятиліть. Виробники лакофарбової продукції приділяють особливу увагу екологічності процесу виготовлення фарб. На міжнародному рівні розроблені критерії та стандарти, яким мають відповідати фарби, безпечні для людини і довкілля. Для перевірки відповідності екологічним стандартам продукція проходить експертне оцінювання.  Для фарби, яка пройшла екологічну сертифікацію, виробники застосовують відповідне екомаркування на етикетках продукції, що підтверджує її екологічні характеристики й водночас інформує про це споживача.

Śnieżka PLATINIUM® MODERN внесена до Реєстру екологічно сертифікованої продукції України і маркована значком «Зелений журавлик». Це маркування доводить, що фарба відповідає екологічним критеріям міжнародного стандарту ISO 14024.

 

А на які параметри ви звертаєте увагу, вибираючи  фарби для інтер’єрів?

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 3,67 з 5
Loading...