20 Березня 2019
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ФАСАДИ

Фасади будинків: оновлюємо колір

Будинок як новий!


Плануєте освіжити зовнішній вигляд будинку? 2019 року актуальні насичені контрастні відтінки на фасадах будинків у приватному секторі. Проте якщо яскраві тони не для вас, виділятися на фоні загальної забудови можна і завдяки іншим прийомам.

Якщо ви хочете пофарбувати будинок в інший колір, але не готові до кардинального перетворення, виберіть відтінок на кілька тонів світліший або темніший від основного.
Як на фасаді будинку є натуральні поверхні, які не потребують фарбування, наприклад, бетон, їх краще поєднувати з теплими відтінками. Оскільки сірий бетон має холодну палітру, її контрастно підкреслять помаранчеві чи персикові стіни. І навпаки – фасади з теплими фактурами дерева чи травертину увиразнять прохолодні сірі стіни.

ŚNIEŻKA рекомендує

Фарба для фасадів має не просто надавати стінам колір, а й надійно захищати їх від зовнішніх впливів. Акрилова емульсійна фарба ŚNIEŻKA EXTRA FASAD створює покриття, стійке до атмосферних факторів. Гарантія на покриття – 10 років. Крім того, фарбу можна тонувати у 518 кольорів за системою Sniezka Colour System, згідно з каталогом Sniezka NCS Cascade. Також ви можете кольорувати фарбу самостійно за допомогою барвника Sniezka Colorex Fasad, а також універсальним пігментним концентратом Sniezka Colorex в окремі кольори, призначені для фасадів (до 10% від об’єму фарби)

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...
ТЕГИ: будинок / колір / фарба / фасад