6 Жовтня 2018
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

Декорування стін на кухні: краса та практичність

Як поєднати всі ці вимоги та забезпечити комфорт на кухні, порадить Dekoratorium. 


Кухня займає одне з важливих місць у домашньому просторі. Це і куточок для спілкування родини за горнятком чаю, і місце приготування їжі. Саме тому дуже важливо, щоб цей простір був добре облаштований, а водночас – охайний і чистий. Як поєднати всі ці вимоги та забезпечити комфорт на кухні, порадить Dekoratorium.

Насамперед розглянемо можливі варіанти оздоби та матеріали. Слід враховувати, що приготування страв сприяє забрудненню кухонної поверхні. Тому, вибираючи дизайн інтер’єру кухні, важливо подбати про зони найбільшого скупчення жиру, можливої появи плям, кіптяви та вологості.

Декорування стін на кухні: краса та практичність

Керамічна плитка – один із найпоширеніших матеріалів для оздоби кухонних стін. Така поверхня дозволяє легко видаляти плями та забруднення, зокрема у зонах біля стільниці, мийки та плити. Сучасний ринок пропонує найрізноманітніші варіанти кухонної плитки, яка може бути як однотонною, так і декорованою малюнком, із матовою або глянцевою поверхнею тощо. Проте радимо не захоплюватись надто таким покриттям і не класти плитку на всю стіну, доцільніше обмежитись зонами найбільшого скупчення забруднень. Край кухонної плитки можна оздобити кольоровою смужкою, мозаїкою або декоративним каменем.

Декорування стін на кухні: краса та практичність

Фарбування стін – найпоширеніший вид оформлення кухонних стін. Такий варіант дизайну краще комбінувати з кахлевим покриттям або декоративним каменем. Проте дуже важливо вибрати спеціальну фарбу, щоб поверхня стін зберігала опірність до плям і вологості.

Фарба для кухні і ванної

Порада від нашого експерта:

Найкраще для фарбування кухонних стін підійде вологостійка напівматова латексна фарба Snieżka Platinium® Kitchen-Bath.  Це спеціально розроблена фарба для кухонь і ванних кімнат, яка запобігає появі грибкових утворень і водночас має ефект “дихання” стін, а іони срібла захищають стіни від поширення згубних мікроорганізмів. Вміст силікону надає фарбі опірності до впливу вологи, до того ж, передбачає очищення за допомогою мийних засобів. Фарба Snieżka Platinium® Kitchen-Bath підходить для покриття стін і стель із цементних, цементно-вапняних, гіпсових, цегляних, гіпсокартонних плит і деревини. Наносити фарбу рекомендовано за допомогою пензля, валика чи розпилювача в 1-2 шари. Фарба Snieżka Platinium® Kitchen-Bath в Базі А є білого кольору і готова до використання. Її можна тонувати на кольорувальному обладнанні за системою «Śnieżka Колор Систем».

Декорування стін на кухні: краса та практичність

Шпалери – не менш популярний спосіб оздоби стін на кухні. Їх можна поєднувати з декоративним каменем або кахлем. Проте обираючи шпалери для кухні, важливо пам’ятати, що звичайні паперові шпалери в цьому випадку – не найкращий варіант. Тому свій вибір краще зупинити на вінілових шпалерах, адже їхня поверхня покрита спеціальною плівкою, яка захищає від пилу, бруду, кіптяви та згубної дії вологи.

Декорування стін на кухні: краса та практичність

Декоративний камінь – досить цікава альтернатива для кухонних стін. Фігурні вставки та комбінації з іншим покриттям можуть створити незабутню атмосферу на Вашій кухні. Це доступний і дешевий матеріал, який легко монтується. До того ж, штучний камінь не потребує особливого догляду й очищення.

Отож трохи фантазії та рішучості в експериментах – і Ви сміливо зможете створювати кулінарні шедеври, не побоюючись за стан і вигляд кухонних поверхонь.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...