26 Листопада 2014
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ МЕБЛІ ДО НОВОГО ПОМЕШКАННЯ?

Даємо декілька порад нашій читачці.


Вікторія, Київ: У мене нарешті з’явилась власна квартира. Магазини й інтернет пропонують різні меблі у всіх можливих стилях і розмірах. Але про що варто подумати передусім? Як вибрати ідеальні меблі для нової квартири?

ЛЮБОВ З ПЕРШОГО ПОГЛЯДУ

Красиві, але незручні меблі – це головний біль на багато років. Дискомфорт, який ми відчуватимемо під час сидіння на дивані чи кріслі, може навіть стати причиною захворювань хребта і суглобів. Обов’язково перевірте меблі в магазині, наприклад, посидьте за столом, приляжте на ліжко, огляньте їх з усіх боків і уточніть, чи вони зроблені з натуральних матеріалів.

ДАНИНА МОДІ

Пам’ятайте: модне те, що здається вам зручним, створює затишок і підходить вашому стилю. Дивитися каталоги корисно, але мода швидко зміниться, а ваш сміливий декор ще довго нагадуватиме про себе. Те, що гарно виглядає в журналі, може зовсім не вписуватися у ваше приміщення. Вибирайте зручні меблі: ніхто, окрім вас, не зможе передати індивідуальний стиль в інтер’єрі, який підкреслюватиме особливість вашої оселі. Не зроблять це за вас навіть глянцеві журнали. Адаптуйтеся до своїх потреб: якщо ви здебільшого працюєте поза межами дому, вибирайте диван більший, а стіл – менший.

Якщо у квартирі є діти, задумайтеся над тим, що часто потрібно буде чистити оббивку дивана і крісел. Зайшовши в магазин, подивіться на меблі і уявіть їх у вашому інтер’єрі, подумайте, чи пасуватимуть вони до кольорів стін та освітлення.

РОЗМІР МАЄ ЗНАЧЕННЯ

Не полінуйтеся виміряти площу своєї квартири під різні види меблів. Перед походом до магазину також виміряйте дверний отвір. Плануйте свою квартиру так, щоб раціонально використовувати кожен куточок. Не варто купувати класичні меблі, краще вибрати щось компактніше і функціональніше.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...