3 Січня 2017
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

Фарбування важкодоступних місць

Якщо ви збираєтеся фарбувати стіни, підлогу і стелю, то радимо передбачити моменти фарбування важкодоступних місць заздалегідь.


Спочатку потрібно захистити підлогу плівкою (товщиною не менше 0,03 мм), а також меблі, радіатори, плінтуси, дверні рами, підвіконня і віконні рами, розетки.

ФАРБУВАННЯ ВИСОКИХ ПОВЕРХОНЬ

Найскладнішим у малярській справі є фарбування високих поверхонь. Фахівці радять у такому разі використовувати валики із розсувними рукоятками. Такі валики дозволяють не застосовувати драбини. Інша складність при фарбуванні високих поверхонь –обробка краю верху стіни: тут допоможуть пензлі, які мають довгу ручку і скошений ворс. Їх застосування дозволить стояти на підлозі, швидко і якісно фарбувати верхній край або кути.

Значно полегшить роботу і фарба, наприклад Śnieżka Super Matt, яка оптично маскує незначні нерівності та не розбризкується під час фарбування.

ФАРБУВАННЯ СТІН БІЛЯ РАДІАТОРІВ

Тут у пригоді стане спеціальний радіаторний валик: у нього довга ручка і відповідна форма. Ним дуже зручно не тільки фарбувати радіатори, а й простір за ним. Головне: перед початком фарбування радіатора слід переконатися, що він вимкнений.

Фарбування важкодоступних місць

Ефективний захист стіни під час фарбування радіатора забезпечить великий аркуш картону: вставте його між радіатором і стіною, і це дозволить вам виконати роботу швидко й ефективно. Натомість, фарбуючи вікна, варто в стик між фальцем і склом вставити екран (аркуш картону, плівку) який і буде захищати скло від бризок фарби.

ОЗДОБЛЕННЯ ДЕТАЛЕЙ

Фігурні елементи карнизів, можна фарбувати, використовуючи маленький пензель для живопису (спочатку потрібно пофарбувати елементи одного кольору, а потім перейти до іншого кольору).

І, хоча фарбування стін, стелі та радіаторів – справа не проста, проте тепер, знаючи секрети фарбування важкодоступних місць, вам буде простіше і швидше виконати цю роботу.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...