21 Березня 2014
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

РІЗНІ РІШЕННЯ ДЛЯ СТІН В КУХНІ І ВАННІЙ КІМНАТІ

Хочете змінити вигляд цих приміщень, але не знаєте, які використати матеріали? Ми маємо декілька пропозицій.


У кухні та ванній кімнаті ми проводимо найбільше часу. Водночас саме ці приміщення найбільше схильні до дії вологи та забруднення. Отже, оздоблювальні матеріали, повинні бути не тільки естетичні, а стійкі до миття та вологи. Здавалося б, що небагато виробів відповідають цим вимогам. Всупереч припущенням, існує багато матеріалів, які ми можемо використати для облаштування кухні та ванної кімнати.

КЕРАМІЧНА ПЛИТКА

Це, мабуть, найпопулярніший матеріал для кухні та ванної кімнати. Нічого дивного, керамічні плитки — це перевірений та стійкий до бруду матеріал. Навіть, якщо ми забруднимо плитку кольоровими косметичними засобами, або соусом, то зможемо легко їх очистити. Більш того, пара не має жодного впливу на їх стан і властивості. Плитка також може бути джерелом натхнення – на ринку існує безліч видів керамічної плитки різних форм та кольорів. З них можна скласти мозаїку та цікаві композиції, які підкреслюють характер інтер’єру.

РІЗНІ РІШЕННЯ ДЛЯ СТІН В КУХНІ І ВАННІЙ КІМНАТІ

ДЕРЕВИНА ТА ДЕРЕВОПОДІБНІ МАТЕРІАЛИ

На перший погляд може здатися, що деревина, яка піддається впливу вологи, в кухні чи у ванній кімнаті — це невдала ідея. Однак відповідним чином оброблені дерев’яні деталі додають шарму холодним інтер’єрам та естетично виглядають протягом багатьох років. Для ванної кімнати ідеально підходять екзотичні породи дерева. Вони тверді, вологостійкі і мають гарний колір. Більшість з них належить до вологостійких видів, як-от: тик, іроко, ятоба, мербау. Правильно оброблена деревина додає вишуканості холодним інтер’єрам.

Облаштувати ванну кімнату можна також за допомогою плит з водостійкої фанери, до складу яких входить натуральна вологостійка деревина. Їх також можна використати, як дерев’яну панель. Деревину можна використовувати на кухні! Цим матеріалом можна оформити стіни над кухонним столом. Також для кухні підійдуть плити МДФ, фанера, деревоподібні або ламіновані панелі. Однак потрібно пам’ятати, що необхідно вибирати лише вологостійкі матеріали.

РІЗНІ РІШЕННЯ ДЛЯ СТІН В КУХНІ І ВАННІЙ КІМНАТІ

ШПАЛЕРИ

Це ідеальне рішення для тих, хто хоче оновити свою кухню або ванну кімнату за допомогою візерунків і фактур. Шпалери — цікавий варіант, за умови, що оберемо відповідний їх тип. Для кухні і ванної кімнати підійдуть вінілові шпалери, а також шпалери із скловолокна. Вініл є стійким до води та хімічних засобів. Нині пропозиція вінілових шпалер є широка: плоскі і спінені, гладкі і структурні. Важливо, що такі шпалери можна використовувати навіть у наймокріших місцях (наприклад, біля душу).
Високу стійкість до води і мийних засобів мають також шпалери із скловолокна. Проте цей варіант потрібно добре зважити – шпалери із скловолокна доволі важко усунути. Щоб змінити вигляд стін, оздоблених шпалерами, можна їх… перефарбувати!

РІЗНІ РІШЕННЯ ДЛЯ СТІН В КУХНІ І ВАННІЙ КІМНАТІ

ФАРБА

Фарба – це надзвичайно практичний, легкий і дешевий спосіб оздоблення стін кухні і ванної кімнати. Однак у вологих приміщеннях не слід використовувати звичайну емульсійну фарбу – оберіть спеціально призначені вироби, наприклад, фарбу Śnieżka Кухня-ванна SILVER FORMULA. Ця фарба стійка до вологи і витирання. Більше того, завдяки домішкам чистого срібла вона має антибактеріальну і протигрибкову дію, а також забезпечує свіжість і гігієну у Вашому домі. Завдяки цьому наші помешкання будуть не лише естетичні, але й безпечні для нашого здоров’я. Фарбу можна наносити на мінеральну або гіпсову основу, бетон, газобетон, гіпсокартонні плити. Покупці можуть обирати кольори з-поміж багатої палітри барв у системі кольорування “Śnieżka”, а також створити власні відтінки, завдяки цьому інтер’єри набудуть оригінального характеру.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...