8 Грудня 2018
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

Кімната для дівчинки: як догодити маленькій леді

Як догодити маленькій леді?


Облаштувати кімнату для маленької леді – завдання не з легких, адже переважно дівчата більш чутливі до краси й естетики, тож слід врахувати вподобання дитини та створити їй комфортний і затишний простір. Як догодити маленькій леді порадить Dekoratorium.

Особливості дизайну

Інтер’єр кімнати для дівчинки насамперед буде залежати від розташування та площі кімнати.  Найкраще, якщо приміщення буде просторим і добре освітленим, особливо денним світлом. Важливо враховувати вік, характер дитини та її темперамент, адже не всім дівчаткам подобаються казкові принцеси і рожеві метелики.

Кімната для дівчинки: як догодити маленькій леді

Вікові особливості

Якщо дитина іще зовсім маленька, то перевагу слід віддати м’яким тонам у дизайні та комфорту. У віці немовлятка найважливішим є мікроклімат кімнати, а також зручність для мами, яка доглядає за малечею (столик для повивання, полички для дитячої косметики, зручні шафки для одягу тощо).

 

Якщо ж Ваша маленька леді вже впевнено пересувається по кімнаті й активно пізнає світ, Ви можете запропонувати їй значно більший спектр цікавих дизайнерських рішень: ігрову зону, простір для навчання і творчості, куточок для відпочинку.

Кімната для дівчинки: як догодити маленькій леді

Особливу увагу зверніть на меблі. Вони не повинні займати багато місця, а також мають бути достатньо безпечними для маляти, аби уникнути травматизму. Хороший варіант для дитячої кімнати – меблі-трансформери (вони не тільки заощадять місце в кімнаті, але й зекономлять кошти). Зручними також будуть пластикові дитячі гарнітури – столики і стільчики, які дуже легкі та малотравматичні для малечі.

 

У підлітковому віці Ваша донечка цілком може бути порадницею в облаштуванні своєї кімнати. Дослухаючись до потреб і вподобань дитини, Ви не тільки зробите безпомильний вибір, але й збережете довіру й повагу у стосунках зі своєю дитиною.

У меблевому гарнітурі для дівчинки-підлітка слід передбачити велике дзеркало, аби вона могла чепуритися, а також – гардеробну шафу для маленької модниці. Враховуючи вікові особливості, слід переобладнати простір для навчання і творчості залежно від захоплень і сфери зацікавлень дитини. Кольорова гама кімнати також може змінитися – прийшов час для сміливих експериментів.

Кімната для дівчинки: як догодити маленькій леді

Як вибрати кольорову гаму

Насамперед фахівці радять зробити базовий ремонт кімнати, аби надалі можна було додавати цікаві деталі інтер’єру та збагачувати його елементами декору. Спробуйте обрати світлі, пастельні тони для основного відтінку кімнати. Така база надасть Вам можливість доповнити дизайн приміщення розписом, тонування кількома відтінками, рельєфними фігурами, фактурними шпалерами, кольоровими панно чи стікерами із улюбленими казковими героями, акторами та музикантами.

Кімната для дівчинки: як догодити маленькій леді

Порада від нашого експерта: Облаштовуючи кімнату для дівчинки, насамперед варто подбати про екологічність матеріалів, які використовуєте у ремонтних роботах. Вам стане у пригоді спеціально розроблена фарба Śnieżka PLATINIUM® KIDS – це екологічна фарба, яка не викликає алергічних реакцій організму та забезпечує здоровий мікроклімат у приміщенні, а також зберігає ефекти “дихання стін”. Гіпоалергічна фарба  Śnieżka PLATINIUM® KIDS стійка до миття та механічних пошкоджень. Ця фарба призначена для декоративно-захисного фарбування стін і стель із цементних, цементно-вапняних, цегляних, гіпсових, гіпсокартонних, дерев’яних і деревопохідних матеріалів, а також шпалер під фарбування. Наносити фарбу Śnieżka PLATINIUM® KIDS можна валиком, розпилювачем або пензлем у два шари, дотримуючись часового інтервалу у дві години. Фарба тонується згідно зі Śnieżka Colour System, тож Ви зможете вибрати необхідний колір.

Кімната для дівчинки: як догодити маленькій леді

Облаштовуючи кімнату для дівчинки, Ви закладаєте підвалини її естетичного чуття і психологічного комфорту. Пам’ятайте простір, що нас оточує, повинен надихати.

 

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 4,50 з 5
Loading...