7 Вересня 2018
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

Диван проти ліжка. Хто переможе?

Щоб ви обрали: диван чи ліжко?


Що ви робите, коли приходите у гості, у вітальню, чи просто до себе додому? Правильно, шукаєте поглядом диван. Ця частина інтер’єру може бути як окрасою, так і зоною релаксу. Та все частіше, особливо серед молоді, популярні квартири-студії, в яких на половину оселі красується велике ліжко, на якому, нібито, не завжди вмостишся, особливо, якщо прийшов у гості. Що ж краще, і чи варто дбати про етикет?

Диван проти ліжка. Хто переможе?

Диван

Сьогодні існує безліч варіантів стильних диванів, які поєднують в собі сучасний механізм та вишукане оздоблення. Якщо ви маєте кілька кімнат, у вас обов’язково має бути диван.

Перевагою диванів є їхня компактність. Досі популярні кутові дивани. Вони можуть служити водночас і як ліжко. А виготовлені з сучасних тканин дивани не потребують додаткової накидки та стильно виглядають з подушками.

Диван проти ліжка. Хто переможе?

Які бувають дивани?

Щоб вибрати диван, слід подумати передовсім про його основну функцію в інтер’єрі приміщення. Дивани для вітальні часто бувають фешенебельні і виготовлені зі шкіри.

Диванчик для мансарди, кухні чи невеликих зон комфорту буває компактний та часто – різнокольоровий, щоб стати яскравим елементом і підкреслити винахідливість господаря. Диван-єврокнижка зручно розкладається та чудово підходить для вітальні.

Існують також дивани, які не мають спеціального місця для зберігання речей.

Кутовий диван максимально використовує площу кімнати та не займає багато місця.

Якщо до вас часто приходять гості, чи ви любите вмощуватись із горнятком чаю, диван для вас – ідеальне рішення.

Диван проти ліжка. Хто переможе?

Ліжко

А це вже варіант для спальні. Від якості та розмірів ліжка залежить якісний відпочинок та здоровий сон. Білосніжні простирадла, плед та ранкова кава – це все теж пасує сюди.

Якщо ви з друзями зустрічаєтесь поза межами домашнього простору, і маєте ще чимало кімнат, проте для сну прагнете великих просторів у прямому сенсі слова і любите поніжитись – це саме ваш варіант.

У сучасних квартирах також бувають ліжка, які легко складаються і розкладаються, на яких іноді сплять і домашні улюбленці, тож вибрати ліжко собі до вподоби також можна з різних варіантів.

Диван проти ліжка. Хто переможе?

Як вибрати ліжко?

Для того щоб правильно вибрати ліжко для спальні, варто звернути увагу не тільки на популярність фірми-виробника, але й на стиль, розмір, якість, технічні характеристики та ціну.

Розмір ліжка та зручність є найголовнішим пріоритетом у цьому випадку. Для великої спальні часто вибирають ліжка, до яких в комплект входять тумби. Якщо спальня не має великих розмірів, варто надати перевагу ліжку без спинки.

Стосовно стилю, то чимало дизайнерських рішень, які є зараз на ринку, допоможуть вам знайти саме свою модель. Наприклад, шанувальникам класики сподобається ліжко з елементами дерева, чи з різноманітними орнаментами. Дерев’яні ліжка часто виготовляють з натуральної сосни, можна також придбати сучасне ліжко «під деревину».

Якщо спальня – у сучасному стилі, найкраще пасуватиме ліжко у стилі гай-тек.

Отож, диван можна розміщувати у будь-якій кімнаті, а ліжко – це особлива складова для формування стилю затишної спальні. Завдяки цим меблям можна не лише отримувати насолоду від відпочинку, а й сформувати витончений дизайн в оселі і підкреслити свою індивідуальність.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 3,50 з 5
Loading...