20 Лютого 2017

Українське – в тренді

Взаємодія традицій і сучасних технологій – ідея, якої дотримувалися дизайнери, створюючи інтер’єр бутіка українського одягу та аксесуарів.


Тут усе (від будівлі до представленої продукції) підкреслює ідею спадщини та зв’язку з поколіннями.

Українське – в тренді

Простір невеликого, але дуже затишного бутика TATIANA Shchurova, над оформленням якого працювала архітектурна студія «ПІН І К» на чолі з Анною Папушею і Юрієм Носом, сповнений неповторного колориту. Основне завдання будь-якого бутика – красиво презентувати свою продукцію, тому інтер’єр має стати фоном, який насамперед підкреслює те, що його наповнює.

Перед архітекторами спочатку стояло нелегке завдання: створити функціональний торговий простір з використанням актуальних дизайнерських рішень в будівлі, яка внесена до історичної спадщини столиці. Приємним сюрпризом для авторів проекту стали прекрасні вихідні дані приміщення, а саме: наявність цегляних арочних перемичок, що існують ще з часів спорудження будинку, виявлених дизайнерами в ході очищення стін від «нашарування часів» (гіпсу, штукатурки, фарби…) Ця деталь і стала основним акцентом всього простору. При цьому фактура історичної кладки поєднана з бетоном на стелі і стінах, а також металевими конструкціям. Теплий приємний для ока колір цегли врівноважує аскетичність бетону і холод металу, це створює в той же час неповторну гру текстур.

Українське – в тренді

Сучасні меблі українських дизайнерів Сольмаз Фуляді (крісло Egg Chair of Concrete) і бюро ODESD2 (крісло Q1) відмінно відтіняє і підкреслює історичність самого приміщення, завдяки чому інтер’єр виглядає привабливо і сучасно.
Слід звернути увагу на авторську вишивку, розміщену на стіні під вітриною — це новаторська ідея, втілена Ганною і Юрієм. Таке рішення чудово доповнює загальну концепцію всього простору.

Архітектурна майстерня «ПІН і К» – це тандем архітекторів Анни Папуши і Юрія Носа. Архітектори переконані, що їх головне завдання – створити гармонійний простір, необхідний людині для життя і роботи, незалежно від того, чи це житлова чи громадська будівля.

Українське – в тренді

Основою успіху студії є різний підхід авторів до улюбленої справи: в дискусіях Анни і Юрія виникають креативні архітектурні рішення і незвичайні дизайнерські знахідки. Не зупинятися на досягнутому архітекторам також допомагає активна участь у різних архітектурних заходах і конкурсах, відвідування тематичних виставок не тільки в Україні, а й за кордоном.

Обоє архітекторів закінчили ПГАСиА. Анна також вчилася у Школі архітектури в місті Ліон (Франція). Юрій – член Спілки архітекторів України.

Українське – в тренді
Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...