12 Квітня 2016

THE BLUE CUP COFFEE SHOP – ШМАТОЧОК КАЗКИ

На вулиці Пушкінській, 5 в м. Києві творяться справжні чудеса!


Там можна пити каву в товаристві зубрів і рисів, тхора і зайців у справжніх українських джунглях, а все це завдяки незвичайному дуетові дизайнерки Йови Ягер і художниці Насті Птічек. Восени 2015 року у зв’язку з розширенням кав’ярні розпочалися роботи над оновленням і зціленням дизайну The Blue Cup coffee shop.

THE BLUE CUP COFFEE SHOP – ШМАТОЧОК КАЗКИ

Частина інтер’єру залишилась без змін, наприклад, біла плитка, стіна зі старої цегли, керамічна сіра підлога, відреставрована дерев’яна стеля, фанера бурштинового кольору і сині світильники. Решту простору дівчата перетворили в казковий світ персонажів з Червоної книги України.

THE BLUE CUP COFFEE SHOP – ШМАТОЧОК КАЗКИ

Дуже цікаво авторки проекту розповідають про нього: „…цей проект говорить мовою Червоної книги України через зображення тварин та рослин, які занесені до її сторінок. Тепер персонажі живуть на шпалерах, кріслах та подушках серед нового інтер’єру, привертаючи увагу відвідувачів не лише власним оригінальним виглядом, а й тими причинами, які призводять до знищення даних популяцій флори і фауни у природі. Саме тому зубр зображений з люлькою, частина якої виготовлена з його рога; на рисі – шапка з помпоном із натурального хутра; заєць асоціюється з кролячою лапкою, яка є символом удачі, але щоб, знову ж таки, уникнути кровопролиття, на шиї зайця висить рука Фатіми – також знак фортуни; тхір символізує хутряний комір, тому він зображений у вовняному снуді (шарфі); щодо тетерева, то серед причин його знищення цілий ряд людських «потреб» – вживання в їжу або для декору, саме тому він у береті зі своєю пір’їною. Також на малюнку можна побачити рослини, що зникають, розпізнати які значно складніше, ніж знайомі образи тварин. Але, як відомо, у природі усе взаємозалежно, тому зникнення одного виду рослин може стати причиною зникнення певного виду тварин і т.д.”

THE BLUE CUP COFFEE SHOP – ШМАТОЧОК КАЗКИ

Стіни, крісла і подушки нового інтер’єру The Blue Cup coffee shop, це лише початок грандіозного художньо-соціального проекту «Жили-Були», метою якого має стати допомога тваринам та рослинам на території усієї України. Наступним кроком в проекті мають стати роботи зі сфери предметного дизайну і дизайн одягу.

THE BLUE CUP COFFEE SHOP – ШМАТОЧОК КАЗКИ

kleydesign.com
The Blue Cup coffee shop

За інтерєрні фотографіі відповідає Аня Гарієнчик
За фото с героїнями в інтерєрі відповідає Оля Іванова для Styleinsider

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...