22 Листопада 2014

Ідеальний лад

Всім нам, безсумнівно, необхідно мати різні одяг, взуття та аксесуари. Але, погодьтеся, все це потрібно десь зберігати. Ми вам у цьому допоможемо.


ПОЗБУДЬТЕСЯ НЕПОТРЕБУ

Почніть з самого складного: позбудьтеся непотрібного одягу. Розділіть всі ваші речі на три категорії: залишити, прибрати до наступного сезону, позбутися (викидати необов’язково – можна віддати у благодійні організації). Позбуватися потрібно речей, які ви не носили більше року. Пам’ятайте: за статистикою люди регулярно носять лише 20% усього свого одягу. Приберіть те, що не підходить до сезону, у шафку, де все це спокійно пролежить до наступного сезону. Тимчасові сховища для одягу рекомендуємо тримати поза шафою.

СОРТУВАННЯ ОДЯГУ

Придумайте систему зберігання одягу – це допоможе швидко знаходити потрібні речі. Два основних способи сортування одягу – за кольорами і за типами (один ящик для светрів, інший для спідниць і так далі). Вирішіть, який одяг необхідно повісити на вішалки, а який можна зберігати у вкладеному вигляді. Складайте речі у невеликі стопки, розташовуючи щільніший одяг знизу. При виборі вішалок варто віддати перевагу дерев’яним: вони найкраще зберігають форму одягу. А ось для економії простору краще використовувати спеціальні вузькі пластикові вішалки – вони підійдуть для одягу з легких тканин.

Речі потрібно розвішати або розкласти таким чином, щоб вам не доводилося ритися в них. Все має бути на видному місці, тобто ви відразу зможете дістати потрібну річ. Таким чином, намагайтеся розміщати одяг, який ви носите найчастіше на передньому плані. На верхніх полицях розташуйте одяг для особливих випадків. Прозорі контейнери і ящики допоможуть вам не тільки посортувати одяг (наприклад, в один контейнер кладете одяг певного кольору), але і швидко знайти все необхідне, не перекидаючи багато речей, просто одразу відкривши потрібний відсік. Але якщо ящик великий, то в його середині краще зробити сортування одягу.

ВЗУТТЯ

Взуття потрібно зберігати окремо від одягу – так застібки чобіт і черевик не будуть чіплятися за тканини. Тумба на взуття – це компактний варіант для його зберігання. Підійдуть також стелажі з кількома полицями. Взуття на підборах можна зберігати на вузькій рейці, яку можна дочіпити до вільної стінки шафи, або навіть до внутрішній сторони дверей, а на ній зачіпити каблук.

МОБІЛЬНИЙ ПОМІЧНИК

Для шанувальників сучасних технологій вигадали мобільні додатки для організації простору у вашій шафі. Stylebook (платний в iTunes Store) і Stylicious (безкоштовно в Google Play) – це віртуальні шафи, які допоможуть простежити, як часто ви носите ту чи іншу річ, і порадять, як краще розташувати речі саме у вашій шафі.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...