12 Травня 2015

Як добре ти знаєш Dekoratorium?

Журналу “Dekoratorium” виповнився рочок! Тобі цікаво, скільки знань і порад ти почерпнув впродовж року завдяки нам? Перевір і виграй призи!


УМОВИ КОНКУРСУ

Завдання учасників конкурсу: правильно відповісти на питання, що розміщені на спеціальній конкурсній платформі Dekoratorium з 12 травня 2015 до 23:39 год. 01 червня 2015 року. Кожен учасник зобов’язаний записати свій результат після всіх запитань на конкурсній платформі. Переможцями конкурсу стануть учасники, які відповіли на найбільшу кількість запитань упродовж найменшої кількості часу.

Як добре ти знаєш Dekoratorium?

Офіційні правила проведення конкурсу “Як добре ти знаєш Dekoratorium?”

§ 1. Назва конкурсу
Дані Офіційні правила проведення конкурсу (далі – «Правила») визначають порядок участі в Конкурсі, який буде проведений під назвою “Як добре ти знаєш Dekoratorium?” (далі “Конкурс”).

§ 2. Організатор
Товариство з обмеженою відповідальністю «Тіратура», в особі директора Маєвського Олега Станіславовича, що діє на підставі Статуту Товариства, (далі – «Організатор»), що діє від імені ТзОВ «Снєжка-Україна» (далі – «Замовник»).

§ 3. Тривалість і місце проведення конкурсу
1. Конкурс проводиться на території України.
2. Конкурс проходить з 11:00 год. 12 травня 2015 до 23:39 год. 01 червня 2015 року.

§ 4. Участь в конкурсі
1. Учасниками та переможцями в Конкурсі можуть бути громадяни України, які на момент участі у конкурсі досягли 18-річного віку.
2 Не можуть брати участі у Конкурсі співробітники Організатора; особи, які входять до складу керівних органів Організатора; підрядники, агенти, а також партнери, які беруть участь в організації, виробництві та розповсюдженні матеріалів для проведення даного Конкурсу, а також працівники ТзОВ «Снєжка-Україна» і їх близькі родичі.
3. Участь у Конкурсі передбачає, що Учасник конкурсу належним чином ознайомлений з цими Правилами, надав згоду на обробку персональних даних (відповідно до пункту 2 §8 цих Правил) і погоджується з вимогами цих Правил та усіх інших рішень Організатора стосовно умов Конкурсу, які є остаточними.
4. Надання недостовірної інформації, відсутність згоди на обробку персональних даних, невідповідна, на думку Організатора, поведінка учасника, а також інше порушення цих Правил дає право Організатору виключити Учасника від подальшої участі в Конкурсі.

§ 5. Порядок проведення конкурсу
1. Завдання учасників конкурсу — відповісти правильно на питання, що розміщені на спеціальній конкурсній платформі на: https://www.facebook.com/DekoratoriumUA з 12 травня 2015 з 11:00 год . до 23:59 год. 01 червня 2015року.
2. Кожен учасник зобов’язаний записати свій результат після всіх запитань на конкурсній платформі.
3. Переможцями конкурсу стануть учасники, які відповіли на найбільшу кількість запитань упродовж найменшої кількості часу.
4. Для участі в конкурсі Учасник має:
1) зареєструватись на власній сторінці в соцмережі Facebook.
2) перейти за посиланням до спеціальної конкурсної платформи і дотримуватися подальших вказівок.
5. Заявки на участь у Конкурсі, подані після закінчення визначеного періоду не будуть допускатися до участі у Конкурсі.
6. Організатор не несе відповідальності за будь-яку неточність або некоректність інформації через помилку оператора, несанкціоноване комп’ютерне втручання в програмне забезпечення, задіяне або пов’язане з організацією Конкурсу. Також Організатор не несе відповідальності за будь-які помилки, дефекти, видалення інформації, затримки або проникнення в передачу даних чи недоліки в комунікаціях. Організатор не несе відповідальності за шкоду, яка може бути нанесена матеріалами, що опубліковані Учасниками або третіми особами у засобах масової інформації або в мережі Інтернет. Організатор не відправляє підтвердження про отримання відповідей.

§ 6. Нагороди конкурсу
1. Нагородами для переможців у конкурсі за три перших місця є:
– Перше місце: рюкзак, ліхтарик, ручка з логотипом Śnieżka
– Друге місце: рюкзак, ручка з логотипом Śnieżka
– Третє місце: рюкзак, ручка з логотипом Śnieżka.
2. Нагороди залишаються незмінними протягом усього часу проведення Конкурсу.
3. Загальна кількість нагород у конкурсі – 7 штук.
4. Учасник не може замінити нагороду на його грошовий еквівалент або на іншу винагороду.
5. Конкурс завершиться 01 червня 2015, а результати будуть опубліковані на сайті www.dekoratorium.com.ua а також на офіційних сторінках журналу у соцмережах. Переможці Конкурсу будуть повідомлені про нагороду електронною поштою. Повідомлення будуть відправлені переможцям після опублікування результатів конкурсу на сайті. У відповідь на це повідомлення Переможці повинні протягом 7 робочих днів відправити зворотну відповідь-повідомлення відправнику з тієї ж електронної пошти, з якої були відправлені відповіді на питання конкурсу. У повідомленні слід вказати поштову адресу і номер телефону (винятково для того, щоб зв’язатися з кур’єром).
6. Відмова Учасника від надання будь-яких даних, зазначених у пункті 5 § 6 цих Правил призводить до втрати права на отримання нагороди
7. Організатор сплачує податок на виграш відповідно до чинного законодавства.

§ 7. Визначення переможця
1. Організатор конкурсу обирає Журі, завданням якого є забезпечення належного проведення Конкурсу, перевірка відповідей, надісланих учасниками Конкурсу відповідно до Офіційних правил проведення конкурсу, а також присудження нагород, згаданих у пункті 1§ 6 цих Правил.
2 Журі складається з представників редакції Організатора Конкурсу “Журналу Dekoratorium” і ТзОВ «Снєжка-Укрїна».
3. Нагороди отримають учасники з найкращими результатами.
4. Рішення Журі за результатами проведення Конкурсу є остаточним і не може бути оскарженим.
5. Організатор залишає за собою право не визначати переможців Конкурсу та не надавати їм нагороду, особливо коли кількість заявок, що відповідають критеріям для участі в Конкурсі буде меншою, ніж кількість нагород.

§ 8. Особисті дані Учасників
1. Особисті дані Учасників конкурсу будуть використані відповідно до положень Закону України від 01.06.2010 року «Про захист персональних даних».
2. Учасники, беручи участь у конкурсі, погоджуються з:
1) Адміністратором даних є Організатор;
2) Учасники мають право на доступ до своїх персональних даних і право виправити їх.
3) заявка Учасника для видалення його персональних даних є однозначна з вилученням Учасника від участі в конкурсі.
3. Згода на обробку персональних даних за допомогою законних представників учасників вищевказаного діапазону є добровільна, але обов’язкова, щоб взяти участь у конкурсі. Відкликати свою згоду на використання та обробку персональних даних можна в письмовій формі і надіслати за адресою Організатора, вказуючи повне ім’я та адресу Учасника.

§ 9. Скарги
1 Усі скарги, що стосуються поведінки Учасників Конкурсу під час його проведення повинні бути надіслані у письмовому вигляді за адресою Організатора не пізніше 14 днів з дати надання нагороди. Цей строк обчислюється за датою поштового штемпеля на листі.
2. Письмова скарга повинна включати в себе прізвище, ім’я, повну адресу Учасника, його контактний телефон, докладний опис і причину скарги.
3. Скарга повинна бути надіслана на адресу Організатора. Скарги розглядаються протягом 7 робочих днів з дати її отримання Організатором.
4. Організатор розглядає скарги відповідно до цих Правил.
5. Рішення Організатора за результатами розгляду скарги повідомляються Учаснику поштою рекомендованим листом, надісланим на адресу, зазначену в скарзі, протягом 7 днів з моменту розгляду скарги.

§ 10. Обмеження претензій
1. Організатор не несе відповідальності за незручності, помилки і недоліки, спричинені не з вини Організатора, а через поведінку УКРПОШТИ, Нової пошти або кур’єра.
2. Організатор не несе відповідальності за відмову передачі нагороди з вини Учасника.
3. Організатор не несе відповідальності за помилки у заявці Учасників Конкурсу.

§ 12. Прикінцеві положення
1. Усі питання, неврегульовані Офіційними правилами проведення Конкурсу, вирішуються відповідно до Цивільного кодексу України.
2. Будь-які спори, які можуть виникнути у зв’язку із здійсненням зобов’язань, що випливають з Конкурсу, можуть бути врегульовані у судовому порядку відповідно до місця розташування Організатора.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...