20 Березня 2016

ФАЙНА

живий український дизайн


Вікторія Якуша – провідний український архітектор-дизайнер, автор численних інтер’єрів і об’єктів предметного дизайну, керівник студії Yakusha Design, заснованої у 2007 році. Її проекти займають призові місця у престижних конкурсах «ІнтерYEAR», Architectural Awards та ін. Вікторія проходила стажування у визнаних світових дизайнерів Франції.

ФАЙНА

Свій характерний стиль дизайнер формувала впродовж багатьох років. Вікторія завжди створює цікаві та, виключно, сучасні інтер’єри. Та у кожному із них легко прочитати її особливій авторський почерк. У своїх проектах Вікторія Якуша вдало поєднує основи сучасності із елементами етно та еко. Кожен з її інтер’єрів є унікальним і неповторним. Уміння вдало комбінувати ці стилі знайшло своє відображення у новому проекті Вікторії під назвою «Файна».
«Файна» – це авторська колекція предметного дизайну, яку Вікторія Якуша вперше представила в Італії на Bologna Design Week, у вересні 2015 року.

ФАЙНА

В основі цієї колекції закладено витоки нашої української культури. Культури, яка є важливою складовою кожного з нас. До колекції «Файна» входить цілий ряд предметів: комод, диван, декоративні подушки, стіл, стільці та світильники. Кожен з предметів є унікальним та неповторним. Дерев’яний комод, який створила Вікторія, це перший і єдиний комод із фасадами виготовленими з глини.

ФАЙНА

Основа стола та світильників також виготовлені з глини, за традиційною методикою наших пращурів. Текстильні вироби прикрашені традиційною українською вишивкою.
Для створення «Файна» використано виключно натуральні матеріали такі як вовна, повсть, льон, глина та дерево.
У новаторський спосіб Вікторії вдалося надати нове дихання традиційним матеріалам.

ФАЙНА

Усі предмети колекції «Файна» поєднує стриманість та лаконічність форм. Але що найважливіше, так це те, що ця сучасна і стильна колекція дає нам нове бачення нашої культурної спадщини і наших традицій.

yakusha.com.ua/faina

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...