10 Жовтня 2015

ПРАВИЛЬНЕ ПРИБИРАННЯ

Практично кожна жінка із жахом думає про прибирання квартири, і відкладає його до останнього.


Але якщо знати, як правильно прибрати квартиру або будинок, то вся процедура займе не цілий день, а затягнеться на години дві, навіть якщо це генеральне прибирання.
Коли чисто, всі відчувають себе затишно.

Бігати по квартирі і братися за десять справ одночасно – так ви швидко втомитеся і затягнете процес прибирання. Прибираючи квартиру, працюйте завжди в одному напрямку: або справа наліво, або зліва направо, залишаючи наостанок центральну частину. Так ви не втратите енергію і час, прибираючи одне і те ж місце кілька разів.
Насамперед складіть всі невеликі предмети в одне місце десь посеред кімнати. Так ви не будете витрачати час, щоб переставити їх з місця на місце.

ПРАВИЛЬНЕ ПРИБИРАННЯ

Протираючи пилюку, починайте з верхніх поверхонь і закінчуйте нижніми. Звертайте більше уваги на горизонтальні поверхні: саме на них збирається більше пилу. Підвіконня, верх холодильника, пульт – це джерела бактерій. Регулярно протирайте речі, і на них не з’явиться шар пилу і сальні плями. Включіть в програму прибирання батареї, горщики для квітів, двері – звертайте увагу на кожну дрібницю і тоді в квартирі буде дихати легко.

Під час прибирання ванної і кухні потрібно докладати максимум зусиль, тому не варто їх залишати наостанок, коли у вас вже не залишиться сил.

ПО ЧЕРЗІ …

Мити підлогу, потім витирати пил, а після цього згадати і про брудний світильник – неправильний порядок в діях, який не допоможе під час прибирання. Результат вас засмутить – пил знову з’явиться на вимитій підлозі. Починаємо з сухого прибирання, а закінчуємо вологим. Витріть всюди пил, пропилососьте, і тільки після цього приступайте до полірування меблів, миття підлог і вікон.

Швидкий ритм життя підштовхує нас робити все швидко. Це стосується і прибирання. Але поспіх завадить досягти необхідного результату: чистота буде тільки видимою. За допомогою хімічних засобів ми знищуємо бактерії і мікроби в своєму житлі. Як правило, для цього процесу необхідно трохи часу. Тому, наносячи очисний засіб на поверхню меблів, унітазу або кухонного приладдя, не поспішайте його одразу змивати. Не забутьте перед використанням, уважно ознайомитися з інструкцією.

ПОДБАЙТЕ ПРО ЗДОРОВ’Я

Кожна господиня повинна мати кілька пар рукавичок для прибирання. Їх вартість копійчана, а користь – величезна. Найкраще замінити звичайні гумові або латексні рукавички на моделі з бавовняною підкладкою або з бавовняної основою. Використовуйте їх під час кожного прибирання – навіть якщо збираєтеся тільки затерти маленьку плямочку на дзеркалі. Поєднуючи одночасно кілька очисних засобів, ви ризикуєте своїм здоров’ям.

Разом токсичні речовини можуть викликати хімічну реакцію, що вельми небезпечно в закритих приміщеннях для організму людини. Використовуйте спочатку один засіб. Віддавайте перевагу менш токсичним. Якщо домогтися бажаного результату не вдалося, використовуйте інше. Але тільки перед цим добряче провітріть приміщення.

ПРАВИЛЬНЕ ПРИБИРАННЯ

Можливо, десь варто використовувати «бабусині» методи: спробуйте позбутися нальоту в чайнику за допомогою оцтової есенції, а вимити газову харчовою содою – ефект чистоти забезпечений. Зменшити використання очисних засобів допоможе постійне підтримування чистоти. Мийте губки для миття посуду в посудомийній машині або, і найкраще стерилізуйте в мікрохвильовій пічці. Все дуже легко: покладіть їх на тарілку, поставите всередину печі і задайте таймер на кілька хвилин – і все готово: бактерії вбиті, губка готова.

Тепер ви знаєте, як правильно прибрати квартиру. У вас не буде жодних проблем! І головне – посміхаємося і пишаємося собою!

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...