8 Червня 2015

Журнал «Dekoratorium» у мобільній версії

Різні цікавинки можна почерпнути з мобільної версії журналу «Dekoratorium», а також ознайомитися з творчістю української дизайнери Катерини Соколової з Харкова.


Прихильники експериментів інтер’єрного дизайну дізнаються про найновіші тренди в оздобленні домашнього простору.

Завдяки порадам журналу «Dekoratorium» можна створити у помешканні неповторну атмосферу у стилі «попарт», який наповнить інтер’єр емоціями і весняно-літнім настроєм. Для поціновувачів старовинних аксесуарів видання пропонує поринути і надихнутися модним стилем «Вінтаж» та поєднати ретростиль із сучасним дизайном.

Для осіб, які шукають для оздоблення дизайну інтер’єру цікаві предмети декору, журнал рекомендує побувати у найпопулярніших київських салонах-магазинах, відвідати цікаві події у сфері архітектури і дизайну. Фахівці журналу порадять, як облаштувати дерев’яний майданчик у садку, щоб дітвора впродовж літніх канікул мала гарне місце для цікавого і активного відпочинку. Крім того, «Dekoratorium» підготував цікаві матеріали про відновлення металевих предметів, зокрема садових меблів, огорожі й іншого реманенту, а також видання розповідає про основні секрети монтажу гіпсокартонних плит.

Інші поради і рекомендації журналу «Dekoratorium» №1, 2015 читайте у мобільній версії, що доступна в Google Play i App Store.

Наостанок пропонуємо переглянути ролик про нове видання «Dekoratorium».

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...