Дерев’яний стіл

Аксесуар, який додасть вишуканості вашій ванній кімнаті — це дерев’яний стіл. Він відмінно виглядає з білою раковиною і підходить практично до будь-якого кольору керамічної плитки. Деревина ідеально впишиться в інтер’єр у скандинавському або рустикальному стилях.

Однак слід пам’ятати, що дерев’яний стіл під раковиною піддається постійній дії води і вологи, тому він повинен бути захищеним.


Для цього слід заґрунтувати безбарвним Імпрегнатом VIDARON, через 24 години затонувати деревину у вибраний колір Бейцом VIDARON. Наносити методом втирання тампоном або ганчіркою, потім забрати надлишок виробу до отримання рівномірного забарвлення. Бейцовану поверхню потрібно захистити Зовнішнім лаком VIDARON, зокрема нанести 2 шари виробу.

Дерев’яна підлога

Так приємно після душу чи ванних процедур ступити босими ногами на дерев’яну підлогу. Деревина робить ванну кімнату затишнішою і елегантною. Але для того, щоб насолоджуватися дерев’яною підлогою якомога довше, необхідно правильно вибрати деревину. У приміщеннях з підвищеною вологістю чудово виглядатимуть екзотичні породи деревини або дуб.


Найкраще, щоб покрити підлогу Яхтовим лаком, який оберігає деревину від руйнівної дії води.