Арт-бутик «Опера декор»

Розташований в самому серці Львова, в торговому центрі «Опера». Магазинчик з чарівною, затишною атмосферою «Опера декор». Якщо Ви хочете зробити приємне собі, близьким та друзям у вигляді оригінальних презентів, завітайте до «Опера декор». Є речі, які зігрівають душу, приносять радість та піднімають настрій. Саме такі предмети можна знайти у цьому магазині, що виготовлені з любов´ю та випромінюють тепло рук митця , адже майже весь асортимент магазину – це вироби ручної роботи. Ви можете бути впевнені у неповторності своєї покупки, а також у її якості. Привітний персонал завжди дасть пораду та зорієнтує у великій кількості товарів. Ціни тут – на будь-який гаманець, тому кожен зможе знайти тут щось на свій смак, відповідно до власного бюджету. Якщо Ви хочете доповнити своє помешкання якісними аксесуарами з світлою енергетикою, неповторним виглядом, обов’язково завітайте сюди. Прийшовши одного разу, Ви нетерпляче чекатимете нових колекцій.

Арт-бутик «Опера декор»
локація: проспект Свободи , 27

«Зелена канапа»

Галерея сучасного мистецтва “Зелена канапа” щотри тижні відкриває нову персональну або групову виставку чи проект. Співпрацює як із знаними художниками, так і з початківцями. Презентує графіку, живопис, скульптуру та різні види ужиткового мистецтва. У «Зеленій канапі» покупці можуть придбати широкий асортимент мистецьких творів, живопис, графіку, скульптуру, кераміку, текстиль, авторські ляльки, світильники, свічники, дзеркала, вітраж- тіффані, вироби з гутного скла, жіночі прикраси, які виготовлені найкращими львівськими художниками. «Зелена канапа» не дає своїм відвідувачам нудьгувати: у галереї регулярно відбуваються вернісажі, а також майстер-класи для дорослих, які проводять популярні художники. «Назвою я намагалась викликати певний асоціативний настрій. «Зелена» – саме цей колір найпозитивніший і найулюбленіший (популярний) серед людей, канапа – вишуканий предмет інтер´єру для посиденьок і розмов про мистецтво (затишність)», – розкрила для нас таємницю назви власниця галереї. – «Сьогодні відбувається виставка розпису на шовку доцента кафедри текстилю ЛНАМ Вікторії Дубовик “Жіночі примхи”. Наступною буде виставка живопису Ольги Погрібної-Кох “Колекція бажань”» Отже, заходьте до «Зеленої канапи», щоб збагатитись культурно, інтелектуально та матеріально. Тут Ви знайдете мистецькі, авторські речі ручної роботи, не серійного виробництва.
Ціни від 5 до 50000 гривень.

Галерея сучасного мистецтва «Зелена канапа»
локація: вул. Вірменська, 7

«Майстерня декору»

Вважаєте, що Вас важко здивувати? Завітайте до «Майстерні декору». Це салон, що пропонує європейську якість, ексклюзивні вироби та широкий спектр послуг. В асортименті салону «Майстерня декору» представлені найновіші колекції декоративних матеріалів від провідних виробників із США, Німеччини, Італії, Франції, Англії, Бельгії, Голландії, Австрії. Авторські меблі за індивідуальним проектом – завжди особливі. Це речі, яких ніколи не буде в інших. Якщо Ви прихильник екологічних матеріалів, маєте неабияку фантазію – Вам сюди. Однієї вишуканої речі ручної роботи цілком достатньо, щоб змінити інтер’єр кабінету, їдальні або вітальні. Над предметами з деревини працюють майстри високого класу, тому створені меблі не тільки красиві, але і міцні. У майстерні Ви зможете замовити ексклюзивні авторські меблі з деревини й інші вироби з цього природного матеріалу для оформлення інтер’єру. Вас зацікавила ця інформація? Та це лише невелика частина того, що можна придбати. Окрім всього перерахованого, Вам запропонують ліпнину з поліуретану, ліпний декор, послуги з нанесення декоративних матеріалів, художнє панно, фрески… Шкала цін – різна, але у майстерні діє система знижок. Є можливість доставки обраного товару до місця призначення у Львові, а також в інші населенні пункти України. Тут клієнт – понад усе, тому до кожного відвідувача індивідуальний підхід!

«Майстерня декору»
локація: вул.Кульпарківська, 108

Арт-салон «Сливка»

Арт-салон «Сливка» — це галерея сучасного мистецтва, що відкрилась наприкінці 2006 року. З того часу зайняла свою нішу у мистецькому середовищі Львова. В арт- салоні регулярно проводяться виставки живопису відомих львівських художників, реалізуються цікаві тематичні проекти, представлені графіка, скульптура, скло, кераміка, ексклюзивні намиста ручної роботи, авторська лялька-мотанка. Вам кваліфіковано допоможуть у формуванні колекцій, виборі подарунків, підборі творів мистецтва для дому та офісу. Ціни на вироби потрібно уточнювати. Запрошуємо Вас завітайте до салону «Сливка». Тут завжди Вам будуть раді!

Арт-салон «Сливка»
локація: локація: вул. Театральна, 24

Музей меблів та порцеляни

Ви скептик і вважаєте, що вигляд меблів не має великого значення? Завітайте до львівського музею меблів і порцеляни. Фондова група меблів нараховує близько 680 предметів. Колекція почала формуватися з моменту заснування ( 1874 р.) міського промислового музею, у статуті якого було, зокрема, зазначено, що він створюється для того, аби львівські ремісники могли вивчати кращі надбання минулих століть, вдосконалювати знання і майстерність під час виготовлення власних оригінальних творів. Таке призначення музею вплинуло на характер
колекції меблів, у якій переважають поодинокі предмети, представлені основними стилістичними напрямками декоративно-прикладного мистецтва Європи (ХVІ дo початку ХХ ст.). Частину музейної колекції становлять твори західноукраїнських і львівських меблярів. Тож споглядайте, надихайтесь, і оточуйте себе прекрасним!

Музей меблів та порцеляни
локація: пл. Ринок, 10