Його колекція палених меблів «Born 2B Burn» і сама технологія випалу деревини – унікальні і мають патент в Україні.

Меблі виготовлені з твердої деревини (наприклад, бук або дуб), потім їхній каркас випалюють в температурі приблизно 2000 градусів за допомогою газового пальника.

Короткостроковий вплив високої температури не пошкоджує деревини всередині, тільки створює незвичайний, фактурний верхній шар. Потім меблі охолоджують, а ефект спаленої деревини фіксується спеціальними засобами. Сама ідея обпалювання меблів почасти нагадує процес реставрації, коли художники дарують друге життя старим, часто знайденим на звалищі, меблям.

Роботи Ярослава Галанта унікальні, тому що кожен предмет виготовлено за спеціальним проектом для конкретного інтер’єру, при цьому використовують високоякісні матеріали – все це зумовлює унікальний фінальний результат.

Дизайнер часто працює зі штучним каменем DuPont ™ Corian®. І тут дизайнер проявив новаторський підхід.

Вперше на виставці «МКТМ-2010» була представлена колекція меблів, вишита українськими орнаментами “Українські візерунки”. У колекції використано рекордні 164 000 отворів і 14 000 метрів канатів, а сама вона включена до Національного реєстру рекордів України в категорії «Українська ручна вишивка на виробах з каменю». 2012 року на традиційному Тижні дизайну в Мілані вперше брали участь роботи п’яти авторів з Росії і України, яку представляв Ярослав Галант. За визначенням міжнародних експертів, вишиті стіл і лава з колекції “Українські візерунки” стали одними з найяскравіших і самобутніх об’єктів в рамках програми Corian® springs Russian design.

З творчістю дизайнера можна ознайомитися на офіційному сайті його студії:

yaroslavgalant.com