Дерев’яні сходи підходять лише деяким стилям – МІФ

У деяких стилях інтер’єру дерево дійсно є основним матеріалом, і без нього обійтися просто неможливо. Крім того, тактильні якості цього матеріалу завжди високо цінувалися. Відчуття в долоні дерева настільки приємні, що тепер дерев’яними перилами оснащують не тільки дерев’яні сходи, а й бетонні і кам’яні в приміщеннях у стилі лофт. Сучасні технології дозволяють спроектувати і змонтувати фантастичні моделі і конструкції сходів. Надійні, міцні, довговічні вони будуть тішити вас довгі роки.

Дерев’яні сходи не можна розташовувати поблизу каміна — ПРАВДА

Оскільки деревина – натуральний матеріал, тож воно дуже чутливе до зміни температури навколишнього середовища і вологості повітря. Сходи, виготовлені з деревини, не можна розміщувати поблизу каміна, котла, печі або іншого джерела тепла. Крім зміни температури, таке розташування таїть у собі ризик займання сходів, адже деревина дуже добре горить.

Стерті дерев’яні сходи слід замінити – МІФ

Через властивості деревини розсихатися, дерев’яні сходи можуть почати скрипіти з часом, тому необхідно, щоб кожна деталь була виготовлена з висушених і добре склеєних елементів із використанням спеціальних клеїв. Дерев’яні сходи можна практично до нескінченності оновлювати, завдяки чому вони так само, як дерев’яна підлога, виконуватимуть свою функцію протягом довгих років. На щастя, оновлення виготовлених з деревини сходів не є складним, а правильне виконання робіт поверне конструкції красивий вигляд на тривалий час. Для реставрації дерев’яних сходів можемо використовувати вироби, призначені для захисно-декоративної обробки деревини.

Якщо ми реставруємо сходи, які використовують рідше, можемо обрати Олію для деревини VIDARON з натуральним воском Карнауба, який захищає і живить деревину. Олію можна застосовувати і для європейської, і для екзотичної деревини, воно дозволяє отримати напівматове покриття, що підкреслює структуру.

Якщо призначені для реставрації сходи розташовані, наприклад, у коридорі і ними постійно користуються, оптимальним рішенням буде застосування продуктів, які гарантують високу стійкість до стирання. Міцне покриття ми отримаємо завдяки застосуванню Бейца для деревини VIDARON і його подальшому захисту Лаком для паркету VIDARON. Бейц призначено для декорування деревини. Поступово і рівномірно вона просочується в деревину, не піднімаючи її волокон. Завдяки використанню цього продукту отримаємо однорідний колір поверхні.